خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ژاوی: حمایت بازیکنان باعث شد در بارسا بمانم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 16:30
سرمربی بارسلونا دلایل تغییر نظرش و تصمیم برای ادامه حضور روی نیمکت این تیم را توضیح داد.
باشگاه،بارسلونا،فصل،تصميم،لاپورتا،ژاوي،شب

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس که سرانجام تصمیم گرفت از تصمیم اولیه خود مبنی بر ترک بارسلونا در پایان فصل جاری صرف نظر کند و به قراردادی که با این باشگاه دارد متعهد بماند و فصل بعد هم روی نیمکنت آبی‌واناری‌ها خواهد بود، در نشست خبری مشترکی که بعدازظهر امروز (پنجشنبه) با خوان لاپورتا رئیس باشگاه داشت، گفت: من بارسلونایی هستم و همیشه بهترین‌ها را برای باشگاه می‌خواهم.
حمایت بازیکنان از من دلیل اصلی برای تغییر نظر و ماندن در بارسلونا بود.
وی افزود: پروژه ما هنوز تمام نشده است.
من خودم را قدرتمند می‌بینم و قادر به ادامه کار هستم.
همه هواداران به اندازه دکو (مدیر ورزشی تیم) و لاپورتا در تصمیم‌گیری و تغییر نظرم مهم بودند.
اگر در پایان فصل از سرمربیگری بارسلونا کناره‌گیری می‌کردم، بدون دریافت پولی حتی با وجود ماندن یکسال از قراردادم، از این تیم جدا می‌شدم.
لاپورتا:حفظ ژاوی برای یک فصل دیگر بهترین تصمیم است
سرمربی بارسلونا همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا تصمیم اولیه‌تان مبنی بر ترک بارسلونا در پایان فصل اشتباه بود؟»، اظهار داشت: این تصمیمی نبود که به خاطر خودم گرفته باشم، بلکه تصمیمی به خاطر باشگاه بود.
حالا احساسات من تغییر کرده است و به همین دلیل است که تصمیم گرفتم بمانم.
ژاوی درباره جلسه شب گذشته‌ که با حضور او در خانه خوان لاپورتا برگزار شد و رافا یوسته (نایب‌رئیس باشگاه)، دکو (مدیر ورزشی این تیم) و آلخاندور اِچوِریا (عضو هیئت مدیره باشگاه) نیز در آن حضور داشتند، خاطرنشان کرد: پس از گذشته چند دقیقه از شروع جلسه شب گذشته‌مان به توافق رسیدیم که من بمانم.
من هماهنگی فوق‌العاده‌ای با همع در باشگاه دارم.
وی همچنین درباره اینکه گفته می‌شود او در جلسه شب گذشته توافق کرده تغییراتی در کادرفنی‌اش به وجود بیاید که یکی از آنها کنار گذاشتن برادرش است، گفت: تغییری در کادرفنی من به وجود نخواهد آمد.
انتهای پیام/