خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قصاب، رنگرز و کادرش در جایگاه کمیته فنی/ آغاز اردو از هجدهم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 09:49
در پایان رقابت های جام تختی کشتی فرنگی در اهواز، اردوی المپیکی شاگردان حسن رنگرز از هجدهم اردیبهشت ماه استارت زده خواهد شد.
ملي،تيم،المپيك،كشتي،جام،همراه،تختي

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در امتداد رقابت‌های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک که قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی و همچنین تکمیل سهمیه‌های المپیکش همراه شد، رقابت‌های جام تختی طی امروز و فردا (6 و 7 اردیبهشت) در استان خوزستان برگزار می‌شود و حسن رنگرز که به تازگی از بیشکک بازگشته، صبح امروز راهی اهواز شد.
او همراه با حسن حسین‌زاده، فرزاد ایمانعلی‌زاده و همچنین غلامرضا قصاب از پیشکسوتان کشتی خوزستان اعضای کمیته فنی جام تختی را تشکیل داده و در این دو روز عملکرد فرنگی‌کاران در این جام را زیر نظر خواهند داشت.
دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی برای شرکت در المپیک نیز از هجدهم اردیبهشت ماه استارت خواهد خورد.
این در حالی است که طبق چرخه اعلام شده از سوی کادرفنی تیم ملی درخصوص دو وزن المپیکی 60 و 67 کیلوگرم که سهمیه المپیکش را مهدی محسن‌نژاد و محمدرضا گرایی در مسابقات جهانی بلگراد گرفتند، این دو نفر همراه با نفرات مدعی در چرخه انتخابی تیم ملی در سال 2024 که امیررضا ده‌بزرگی و سعید اسماعیلی هستند، قرار است به تورنمنت رنکینگ‌دار مجارستان اعزام شده تا ملی‌پوشان این دو وزن نیز برای حضور در بازی‌های المپیک انتخاب شوند.
انتهای پیام/