خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رقابت 2 نامزد مجلس برای یک سهمیه باقیمانده در مشهد و کلات

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403 - 15:53
معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای مشهد و کلات، دو نامزد با یکدیگر در قالب 1064 شعبه اخذ رای به رقابت می پردازند.
راي،رضوي،خراسان،مشهد،اخذ،انتخابات،مجلس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،سیدهادی طباطبایی در خصوص جزئیات برگزاری دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خراسان رضوی گفت: در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای مشهد و کلات دو نامزد با یکدیگر در قالب 1064 شعبه اخذ رای به رقابت می‌پردازند.
معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: دو نفر که حائز بیشترین آرای مردم شهرهای مشهد و کلات بودند 21 اردیبهشت‌ با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا سهمیه پنجم حوزه مشهد هم از مجلس شورای اسلامی مشخص شود.
وی افزود: تبلیغات این دوره از 13 اردیبهشت‌ شروع خواهد شد و مناظرات و تبلیغات شخصی افراد در حال ضبط است که از شبکه خراسان رضوی پخش خواهد شد.
طباطبایی ادامه داد: افرادی که در فاصله بین اسفند و اردیبهشت‌ به سن رای دادن رسیده‌اند و فقط افرادی که در این حوزه انتخابیه در دور قبل رای داده باشند یا اصلا رای نداده باشند می‌تواند رای بدهند.
معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی که از شعب اخذ رای دور قبل انجام دادیم تعدادی از شعب اخذ رای که با استقبال کمتری روبه‌رو بود را ادغام کردیم لذا برای شهر مشهد 1020 و برای کلات تعداد 44 شعب اخذ رای تدارک دیده شده که در حال آماده شدن است.
وی یادآور شد: در این دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از 18 هزار عوامل اجرایی که آموزش آن‌ها مجدد شروع شده به فرآیند برگزاری انتخابات کمک خواهند کرد.
انتهای پیام/282