خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرماندار جدید کاشان معارفه شد + سوابق

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403 - 14:30
حمیدرضا محمدی فشارکی به عنوان فرماندار جدید کاشان در مراسمی معرفی شد.
كاشان،شهرستان،فرماندار،لنجان،فشاركي،فرمانداري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، در مراسمی صبح امروز از زحمات محمدشریف زارعی به عنوان فرماندار پیشین تقدیر و حمیدرضا محمدی فشارکی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کاشان معرفی شد.
حمیدرضا محمدی فشارکی پیش از این فرماندار شهرستان لنجان بود و از بهمن 1400 به این سمت منصوب شد و امروز طی مراسمی با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، امام جمعه لنجان و جمعی از مسئولان شهرستان لنجان، کاشان و استان اصفهان به سمتی فرماندار کاشان منصوب شد.
حمیدرضا محمدی فشارکی، سرپرست فرمانداری شهرستان کاشان در کارنامه خود فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان را دارد و از امروز به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان فعالیت می‌کند.
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان کاشان تاکید کرد: این مراسم مقرر بود پیش از برپایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برگزار شود و هیچ توصیه‌ای برای عزل و نصب افراد صورت نپذیرفته است.
وی از تعویق این برنامه خبر داد و ابراز داشت: با توجه به ملاحظات صورت گرفته این برنامه به تعویق افتاد و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان کاشان در قالب جلسه شورای اداری امروز برگزار شد.
انتهای پیام/801/