خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدیرکل گمرک شهید رجایی منصوب شد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 21:30
معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل گمرک ایران در حکمی محمدرضا آگاهی را به عنوان ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیرکل گمرک شهید رجایی منصوب کرد.
گمرك،رجايي،گمركي،شهيد،جهت،تسنيم،تشريفات،منصوب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس،‌ محمد رضوانی‌فر معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل گمرک ایران مدیرکل گمرک شهید رجایی را منصوب کرد.
در این حکم خطاب به محمدرضا آگاهی آمده است: نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به سمت «ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیرکل گمرک شهید رجایی» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بکارگیری همه مساعی و توانمندی‌های خویش و استفاده از توان تخصصی همکاران و کارشناسان در جهت انجام بهینه وظایف محوله اقدام کرده و همچنین در راستای اجرای اسناد بالادستی و برنامه‌های راهبردی گمرک جمهوری اسلامی ایران، «بهبود و ارتقای بهره‌وری نظام گمرکی از طریق توسعه سرمایه انسانی و اصلاح فرایندها»، «اتخاذ تدابیر مناسب اداری در چارچوب اختیارات تفویضی و قانونی با هدف تسهیل تجارت»، «آسیب‌شناسی مواضع نظام گمرکی و برنامه‌ریزی جهت رفع آنها»، «نظارت بر صحت انجام تشریفات گمرمی در کلیه رویه‌ها» و «بهره‌گیری بهینه و موثر از فناوری‌های نوین مدیریت اطلاعات و مدیریت ریسک در جهت افزایش سرعت و دقت در تشریفات گمرکی» در اولویت برنامه‌های شما قرار گیرد.
به گزارش تسنیم، پیش از محمدرضا آگاهی، حسین سعیدی سمت مدیرکلی گمرک شهید رجایی را برعهده داشت.
انتهای پیام/864