خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

راه‌اندازی مرکز پشتیبانی زائرکارت ایران در نوش‌آباد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 20:53
مدیر فنی پروژه بین المللی زائر کارت اربعین از راه اندازی مرکز کل پشتیبانی زائر کارت ایران در نوش آباد؛ شهر آیین های عاشورایی خبر داد.
كارت،زائر،گذرنامه،اربعين،مركز،دفاتر،پشتيباني،صدور،دريافت،تخف ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، سرهنگ محمدجواد فائض‌پور بعد از ظهر امروز در حاشیه آیبن افتتاح دفتر مرکز کل پشتیبانی زائر کارت ایران در نوش‌آباد اظهار داشت: این مرکز در تمام طول سال با همکاری بانک‌ عامل گردشگری صدور زائر کارت را انجام می‌دهد.
وی با اشاره به مانیتورینگ دفاتر نمایندگی صدور زائر کارت و گذرنامه زیارتی و رفع مشکلات این حوزه در مرکز کل پشتیبانی زائر کارت ایران افزود: سرویس دهنده‌هایی از فروشگاه‌ها و اصناف مختلف نیز در منطقه کاشان و آران و بیدگل به‌ویژه شهر نوش‌آباد به دارندگان زائرکارت در خرید کالا و اجناس تخفیف می‌دهند که این تخفیفات در صندوق ذخیره اربعین زائر کارت پس‌انداز می‌شود تا مشتری با دریافت متمرکز تمامی تخفیفات خود را نزدیک اربعین به واحد ریال یا دینار عراق از مرکز پشتیبانی زائر کارت دریافت کند در حالی که 90 درصد شهروندان از محل تخفیف زائر کارت اربعین دینار عراق را ثبت نام کرده‌اند.
معاون فناوری اطلاعات کمیته تسهیلات و خدمات اربعین، هماهنگی و تعامل با دفاتر پیشخوان کل کشور و امضای تفاهم‌نامه با این دفاتر برای مراجعه شهروندان و هموطنان به آنها و صدور زائر کارت را تاکید کرد و گفت: هر زائری با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت می‌تواند گذرنامه را رزرور و زائر کارت خود را نیز پس از صدور دریافت کند.
فائض‌پور با تاکید بر اینکه برای نخستین بار رزرو گذرنامه زیارتی نیز در مرکز پشتیبانی زایر کارت ایران انجام می‌شود ابراز داشت: زائر عتبات عالیات در هنگام ثبت نام زائرکارت دریافت گذرنامه زیارتی خود را نیز اعلام می‌کند که پس از صدور زائر کارت و نخستین خرید با تخفیفات از سرویس دهنده‌‌های اصناف و سبز شدن کیو آر کد پشت زائر کارت می‌تواند گذرنامه خود را نیز رایگان دریافت کند.
وی با بیان اینکه تا کنون 20 هزار گذرنامه و 12 هزار زائر کارت از طریق دفاتر نمایندگی موکب هوشمند حاج قاسم و ابومهدی در منطقه کاشان و آران و دو هزار زائر کارت برای استان‌های دیگر صادر شده است، تصریح کرد: 70دستگاه کارت خوان در فروشگاه‌های مختلف شهر نوش‌آباد برای ارائه تخفیف به دارندگان زایر کارت در هنگام خرید فعال است.
مدیر موکب هوشمند حاج قاسم و ابومهدی نوش‌آباد با اشاره به اینکه سه هزار نفر تا کنون برای گذرنامه رزرور در سامانه ثبت نام کرده‌اند، گفت: مرکز پشتیبانی زائر کارت ایران در شهر نوش‌آباد آمادگی تمام و کمال در رفع مشکلات صف انبوه گذرنامه و هزینه زیارت اربعین دارد تا آرزوی همه مشتاقان و عاشقان زیارت سیدالشهدا را با کمترین هزینه و آسان‌ترین راه برآورده کند.
سرهنگ فائض‌پور خاطرنشان کرد: به طور قطع و یقین هر فروشنده‌ عضو باشگاه مشتریان موکب اربعین با ارائه تخفیف خرید به دارندگان زائر کارت در پاداش و اجر عظیم زیارت سیدالشهدا و سفر کربلا شریک خواهند بود و باقیات الصالحاتی ماندگار برای آن‌ها خواهد شد.
انتهای پیام/801/.