خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جمع آوری بیش از 20میلیارد ریال زکات فطره در کاشان

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 فروردین 1403 - 14:53
رئیس ستاد زکات شهرستان کاشان از جمع آوری بیش از 20میلیارد ریال زکات فطره در کاشان خبر داد.
زكات،فطره،شهرستان،كاشان،مجوز

حجت‌الاسلام مجید سهراب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به جمع‌آوری زکات فطره توسط مراکز دارای مجوز در شهرستان کاشان، اظهار داشت: در سال جاری 225 مرکز مجوز دریافت زکات فطره را از شهروندان داشتند.
وی با بیان اینکه پس از جمع‌آوری زکات فطره مراتب به ستاد زکات شهرستان کاشان می‌رسد، افزود: با محاسبات اولیه صورت‌گرفته در سال جاری بیش از 20 میلیارد ریال زکات فطره توسط مراکز مجاز در شهرستان کاشان جمع‌آوری شد.
رئیس ستاد زکات شهرستان کاشان ضمن اشاره به اقدامات فرهنگ‌سازی در زمینه زکات فطره ابراز داشت: فرهنگ‌سازی و تبلیغ برای زکات فطره و اعلام شماره حساب برای اخذ زکات در فضای مجازی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پلیس فتا و اداره تبلیغات اسلامی انجام شد.
وی راجع به اقدامات ستاد زکات شهرستان ‌کاشان در زمینه جمع‌آوری زکات فطره گفت: صندوق‌های اخذ زکات فطره همه متحد‌الشکل و پلمب‌شده بود و بازکردن صندوق برای شمارش با حضور نماینده شورای زکات شهرستان انجام شد.
سهراب‌زاده با بیان اینکه اقدامات لازم در زمینه ساماندهی جمع‌آوری زکات فطره صورت گرفت، تصریح کرد: تمامی مراکز جمع‌آوری زکات فطره ملزم به اخذ مجوز بودند و عدم مجوز آنان به‌منزله فعالیت غیرقانونی بود.
انتهای پیام/801/+