خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تئاتر ایثار در گلستان

تسنیم | فرهنگی و هنری | شنبه، 25 فروردین 1403 - 14:14
ستاد برگزاری هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار اعلام کرد استان گلستان، عهده دار میزبانی هشتمین دوره این رویداد به دبیری محمد کرم الهی شد.
ايثار،شهادت،جشنواره،شهداي،معاصر،برگزار،ملي

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار به دبیری محمد کرم‌الهی از 25 تا 28 اردیبهشت 1403 در 2 بخش صحنه‌ای و خیابانی در استان گلستان برگزار خواهد شد.
این رویداد ملی با حضور جمال اسدی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان به عنوان رییس ستاد استانی برگزاری جشنواره، با هدف تبیین ارزش‌های والای انسانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود.
همچنین «جلوه‌های ایثار و شهادت در دوران انقلاب و دفاع مقدس»، «جلوه‌های ایثار و شهادت در زندگینامه شهدا، ایثارگران، شهدای محور مقاومت (شهدای مدافع حرم)، شهدای امنیت، سبک زندگی ایثارگرانه و ایثار اجتماعی در دوران معاصر» و «جلوه‌های ایثار و از خودگذشتگی همسران معظم جانبازان، آزادگان و خانواده‌های معظم شهدا در دوره معاصر» و «جلوه‌های ایثار و شهادت در مقاطع مختلف تاریخی به خصوص تاریخ معاصر انقلاب» از مهمترین موضوعات این دوره از جشنواره است.
هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار از روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1403 به مدت 4 روز در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/