خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آغاز ثبت سفارش کتاب های درسی از 28 فروردین

تسنیم | اجتماعی و حوادث | شنبه، 25 فروردین 1403 - 13:53
ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان پایه های دوم تا ششم ابتدایی، هشتم و نهم و یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه از 28 فروردین آغاز می شود.
استثنايي،سفارش،درسي،ثبت،تحصيلي،ir

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده از 28 فروردین ماه برای دانش‌آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی، هشتم و نهم دوره متوسطه اول، یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه دوم و پایه‌های تحصیلی آمادگی 2 (استثنایی) ، اول 2 (استثنایی)، اول 3 (استثنایی) و اول تکمیلی(استثنایی) آغاز می‌شود.
دانش‌آموزان برای ثبت سفارش کتابهای درسی تا 31 خرداد 1403 فرصت دارند.
ثبت سفارش کتاب‌های درسی پایه اول دبستان، آمادگی 1 (استثنایی)، اول 1 (استثنایی) و اول مقدماتی(استثنایی) از 10 تیرماه آغاز شده و تا 9 شهریور 1403 ادامه دارد.
دانش‌آموزان پایه‌های تحصیلی هفتم و دهم دوره متوسطه اول و دوم نیز از 10 تیرماه باید برای ثبت سفارش کتابهای درسی اقدام کنند.
دانش آموزان برای ثبت سفارش کتاب‌های درسی باید به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی my.Gov.ir یا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir یا سامانه irtextbook.ir مراجعه کنند.
کتابهای درسی دانش آموزان تمام دورههای تحصیلی از طریق مدرسه محل تحصیل که در سفارش دانش‌آموز قید شده توزیع می شود.
انتهای پیام/