خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

همکاری نیروی هوایی ارتش برای راه‌اندازی فرودگاه کنارک - تسنیم

تسنیم | سیاسی | شنبه، 25 فروردین 1403 - 13:53
نیروی هوایی ارتش و منطقه آزاد چابهار برای راه اندازی و بازسازی فرودگاه بین المللی کنارک تفاهنامه همکاری امضا کردند.
چابهار،هوايي،ارتش،نيروي،فرودگاه،آزاد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، توافق همکاری بین نیروی هوایی ارتش و منطقه آزاد چابهار برای راه‌اندازی و بازسازی فرودگاه بین‌المللی کنارک با حضور امیرحمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر دریادار موسوی معاون عملیات ارتش و حمیرا ریگی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش منعقد شد.
امیر واحدی در این دیدار گفت: نیروی هوایی ارتش در خصوص بازسازی و راه‌اندازی فرودگاه بین‌المللی چابهار، تمام اقدامات و کمک‌های لازم را با استفاده از ظرفیت پایگاه هوایی چابهار در اختیار مسئولان این شهر قرار می دهد.
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار نیز در ادامه این دیدار گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر رونق بخشیدن به مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد چابهار، در نظر داریم فرودگاه بین‌المللی این شهر را برای رونق هرچه بیشتر آن راه‌اندازی کنیم.
وی افزود: از آنجایی که نیروی هوایی ارتش پایگاهی با ظرفیت‌ بالا و فرودگاه خوبی در چابهار دارد، قصد داریم با کمک این نیروی خدوم فرودگاه بین‌المللی چابهار را بازسازی و راه‌اندازی کنیم.
انتهای پیام/