خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ادامۀ عملیات جست‌وجو برای یافتن جوان غرق‌شده در لرستان - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 فروردین 1403 - 13:30
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد از ادامۀ عملیات جست وجو برای یافتن جوان غرق شده در رودخانۀ سزار خبر داد.
سزار،جوان،محل،سازمان،غواصي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد میرزایی‌مقدم، صبح امروز، در جمع خبرنگاران گفت: اکیپ غواصی سازمان آتش‌نشانی در پی اعلام غرق‌شدن یک جوان17ساله در رودخانه سزار بلافاصله به محل غرق‌شدگی در آبشار بیشه اعزام شد.
او اضافه کرد: جوان 17ساله گویا پس از شیرجه‌زدن و قرار گرفتن در جریان آب غرق شده بود که محل وقوع حادثه به‌طور کامل مورد تفحص قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد، بیان کرد: جست‌وجو برای یافتن جوان غرق‌شده تا شب ادامه یافت، اما به‌علت تاریک‌شدن هوا عملیات جست‌وجو متوقف شد.
میرزایی‌مقدم خاطرنشان کرد: رودخانۀ سزار با وجود افزایش دبی و سرعت جریان آب تا مسافت سه کیلومتری پایین‌دست به‌رغم گل‌آلود و خروشان‌بودن مورد تفحص قرار گرفت، اما عملیات جست‌وجو بی‌نتیجه ماند.
او با بیان اینکه تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی روز گذشته برای بار سوم به رودخانه سزار اعزام شد، یادآور شد: تیم غواصی ما پایین‌تر از محل غرق‌شدگی در ایستگاه قطار 501 برای جلوگیری از عبور احتمالی جسد، در درون رودخانۀ سزار فنس نصب کرده‌ است.
میرزایی‌مقدم اعلام کرد: غواصان و عوامل سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد دوباره برای یافتن جوان غرق‌شده به پایین‌دست محل حادثه در رودخانۀ سزار اعزام می‌شوند.
انتهای پیام/645