خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

این بازیکن استقلال خیال نکونام را راحت کرد

مشرق | ورزشی | شنبه، 25 فروردین 1403 - 13:06
بخش پررنگ ابوالفضل جلالی در گلزنی استقلال حالا بیش از پیش مورد توجه سرمربی استقلال قرار گرفته است.
استقلال،تيم،جلالي،بازي،نفراتي،ابوالفضل،تيمش

به گزارش مشرق، در هفته‌های اخیر شاهد هستیم که یکی از بازیکنان استقلال که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که از مسافران دوحه بود با اوج‌گیری و بازی در خدمت تیم به یکی از عناصر اصلی استقلال در امر تحت فشار گذاشتن دروازه حریفان تبدیل شده است.
ابوالفضل جلالی بازیکن شمالی استقلال که در دیدار مقابل مس رفسنجان هم با ارسال پاس گل به یکی از مهره‌های تاثیرگذار در کسب تک امتیاز این تیم در خانه تبدیل شد، در مصاف با آلومینیوم اراک یکی از مهره‌های شاخص استقلال در جناح چپ این تیم به شمار می‌رفت.
در شرایطی که استقلال از نبود نفراتی همچون صالح حردانی، کوین یامگا و مهدی مهدی‌پور دچار مشکل شده است اما حضور موفق نفراتی همچون ابوالفضل جلالی در کادر بازیکنان استقلال شرایط مطلوبی را برای این تیم ایجاد کرده تا جواد نکونام با خیال راحت تری نسبت به استقبال دیدارهای باقیمانده تا پایان این فصل برود.
جلالی تا اینجای فصل از مجموع ۲۳ هفته در ۲۲ بازی برای استقلال به میدان رفته که در ۲۰ دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشته و جمعا ۱۷۸۸ دقیقه هم برای تیمش بازی کرده است.