خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روز قدس بزرگترین دادگاه بر علیه جنایات صهیونیسم است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:53
فرمانده انتظامی استان اصفهان با دعوت از همه اقشار مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، گفت: این راهپیمایی را بزرگترین دادگاه علنی جهان بر علیه جنایات صهیونیسم است.
رژيم،روز،مظلوم،قدس،صهيونيستي،جهان،راهپيمايي،فلسطين،ملت،جهاني ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار حمید علینقیان‌پور به مناسبت روز جهانی قدس، اظهار داشت: امروز رنج مردم مظلوم فلسطین که بیش از 70 سال است توسط یک رژیم جعلی به اسارت گرفته شده و هزاران نفر آن از کودک و نوجوان، تا پیر و جوان آن به دست جلادان این رژیم به شهادت رسیده و عده‌ای زیادی از خانه و کاشانه خود آواره شدند قلب تمامی مردم جهان جوان را به درد می‌آورد.
وی ادامه داد: درود بیکران بر روح پرفتوح معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که هوشمندانه جمعه آخر ماه رمضان هر سال را به نام روز قدس نامگذاری کردند و با این نام گذاری تاریخی خود جهان را متوجه جنایات ضد بشری رژیم کودککش صهیونیستی کرده و ملت‌های آزادیخواه جهان را بر علیه ظلم و ستم این رژیم خروشاندند و سرانجام در نتیجه این حمایت‌ها جبهه بزرگ مقاومت فلسطینی تشکیل شد و توانست بعد از سال‌ها با اجرای عملیات دقیق و حساب شده طوفان‌الاقصی برای اولین بار شکست ترمیم ناپذیر را به این رژیم غاصب صهیونیستی وارد آورد.
فرمانده انتظامی استان اصفهان، بیان کرد: سردمداران این رژیم که انتظار چنین شکستی را نداشتند دیوانه‌وار به کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌دفاع از زنان و کودکان گرفته تا جوانان و پیران پرداخته و بیش از 7 ماه است که با حمایت آمریکای جنایتکار و سکوت مجامع بین‌المللی مردم مظلوم غزه زیر بمباران وحشیانه و ددمنشانه دشمن شب و روز خود را سپری می‌کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به افزایش جنایات ضد بشری و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس امسال بیش از پیش نمایان است و به نوعی از آن می توان به عنوان بزرگترین دادگاه علنی جهان بر علیه این رژیم و محکومیت آن به دست مردم دنیا یاد کرد و انشاءالله ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی هم یک بار دیگر همزمان با موج خروشان جامعه جهانی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به پا خواسته و فریاد تظلم خواهی آنان را به گوش جهانیان خواهد رساند.
علینقیان‌پور خاطرنشان کرد:بی‌تردید شرکت در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه دینی و انسانی است و به همین خاطر از عموم مردم دعوت می‌کنم تا در این راهپیمایی حضوری پرشور داشته و فریاد انزجار خود از رژیم غاصب صهیونیستی را سر دهند و نشان دهند که تا آخرین نفس پشتیبان ملت مظلوم فلسطین و غزه هستند.
انتهای پیام/163/