خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روز جهانی قدس امسال استثنایی خواهد بود

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:53
نماینده ولی فقیه در استان گلستان، گفت: وظیفه اسلامی و انسانی همه ایرانیان است که روز جهانی قدس گسترده تر و باشکوه تر برگزار شود و روز جهانی قدس امسال استثنایی خواهد بود.
جهاني،قدس،روز،رژيم،غاصب،مظلوم،اسرائيل،جهان،اسلامي،فريادشان،ن ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی عصر امروز با اشاره به نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره)، اظهار داشت: وظیفه اسلامی و انسانی همه انسان‌های آزاده عالم این است که امسال گسترده‌تر، باشکوه‌تر و کوبنده‌تر در روز جهانی قدس شرکت کرده و فریادشان را از جهان اسلام و بشریت بر علیه این رژیم غاصب بلند کنند.
وی تاکید کرد: فلسفه جهانی روز جهانی قدس برای این است که تمامی امت اسلامی و حتی همه جهان بشری به دفاع از مردم مظلوم فلسطین و آرمان‌های این ملت بسیج شوند.
نورمفیدی با اشاره به اینکه امت اسلامی در روز جهانی قدس با حضور در تظاهرات فریادشان را علیه این جانیان به بشریت می رسانند، افزود:امسال با حوادث وجنایات را که اسرائیل برعلیه مردم مظلوم غزه مرتکب شده ،یقینا روز جهانی قدس استثنایی و گسترده‌تر خواهد بود.
امام جمعه گرگان گفت: رژیم غاصب و پشتیبانان آنان مخصوصا آمریکای‌ها آن درون پلیدشان را در جنایات اخیر آشکارا به بیرون ریختند و از طرفی به دنبال بارور کردن آتش و پیچیده‌تر کردن مشکلات در منطقه هستند که به حساب خودشان ضرب شصتی به ایران بزنند.
وی تصریح کرد: همگان دیدیم که کشوری مثل آفریقای جنوبی علیه اسرائیل شکایت کرد، این نشان از آن دارد که جنایات رژیم غاصب اسرائیل همه مردم جهان را به جنب و جوش آورده و عصبانی کرده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان در ادامه با اشاره به اینکه رژیم جعلی اسرائیل در کنسولگری ایران در دمشق عزیزان ما را مظلومانه به شهادت رسانده است، گفت: هر امر و فرمانی را که رهبر معظم انقلاب در برخورد با این جنایت اخیر صادر کنند برای همه ما مُطاع است.
نورمفیدی تاکید کرد: وظیفه اسلامی و انسانی همه انسان‌های آزاده عالم است این است که امسال گسترده‌تر، باشکوه‌تر و کوبنده‌تر در روز جهانی قدس شرکت کرده و فریادشان را از جهان اسلام و بشریت علیه این رژیم غاصب بلند کنند که این حضور باشکوه در راهپیمایی نصرت مردم مظلوم فلسطین را درپی خواهد داشت.
وی افزود: وظیفه ما این است که از مظلوم دفاع کنیم و روزه ماه مبارک رمضان خودمان را با جهاد در راه خدا تکمیل کنیم.
انتهای پیام/581/