خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه‌ی جامعه ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی قدس برای حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:52
جامعه ورزش در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حضور پرشور و شعور خود را در راستای اصول انقلاب اسلامی در حمایت از مردم فلسطین به منصه ظهور خواهد رساند.
روز،ايران،قدس،جوانان،ورزش،اسلامي،جهاني،مظلومان،غزه،فلسطين،رژ ...

وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران به مناسبت روز قدس بیانیه مشترکی را منتشر کردند.
متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس با ژرف‌اندیشی و آینده‌نگری پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) پایه‌گذاری شد تا مسئله فلسطین، به عنوان پاره تن جهان اسلام و قدس، قبله اول مسلمانان، هیچ‌گاه به فراموشی سپرده نشود.
اکنون در آستانه‌ی روز جهانی قدس و در برهه‌ای از زمان که رژیم جعلی اسرائیل در جنگ با غزه، با خوی وحشی‌گری و ددمنشی کودکان، مردان و زنان مظلوم غزه را به خاک و خون کشیده و با وجود شکست‌های متعدد همچنان به کشتار ناجوانمردانه‌ی خود ادامه می‌دهد و احساسات جهانیان را جریحه‌دار کرده است، پیوند ناگسستنی مردم ایران و مظلومان جهان اسلام را با حضور پرشور و شعور جامعه‌ی ورزش و جوانان در راهپیمایی این روز بزرگ، مستحکم‌تر کرده و ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان، داوران، مدیران ورزشی و جوانان عزیز و ولایی ایران اسلامی، یک حماسه‌ی ماندگار و بی‌نظیر خلق خواهند کرد.
راهپیمایی روز جهانی قدس فرصتی مهم برای اعلام انزجار دوباره ملت ایران از رژیم کودک‌کش و محکومیت حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق است که باعث شد سردار محمدرضا زاهدی و سردار محمد‌هادی حاج رحیمی از مستشاران نظامی و پنج نفر از افسران همراه در روز شهادت مولی و مقتدایشان امام علی علیه‌السلام به آرزوی دیرین خود رسیده و به شهادت نائل آیند.
جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی، روز جهانی قدس را در قالب یک وظیفه‌ی ملی با حضور یکپارچه و منسجم همراه با دیگر آحاد و اقشار مختلف جامعه به یکی از ماندگارترین حماسه‌های مردمی در دفاع از مظلومان جهان بویژه مردم ستمدیده‌ی فلسطین و غزه و پاسداری از خون شهدای جبهه مقاومت در راستای ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل خواهند کرد.
وعده‌ی جامعه‌ی ورزش و جوانان:
جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
ساعت ۱۰ صبح میدان فلسطین
گردهم می‌آییم تا بار دیگر حمایت و همراهی جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی با مظلومان عالم را در تاریخ به ثبت کنیم.