خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری رقابت‌های بین‌المللی کشتی باچوخه در اسفراین با حضور ورزشکاران خارجی

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:41
نخستین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی با چوخه روز ۲۴ فروردین ماه سال جاری با حضور ورزشکاران کشورهای خارجی در گود زینل خان اسفراین برگزار می‌شود.
كشتي،كشور،مسابقات،برگزار،چوخه،اسفراين

احمد شکفته مسئول انجمن کشتی باچوخه کشور در مورد این مسابقات گفت: نخستین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی با چوخه با حضور نمایندگان کشور‌های قرقیزستان، ترکمنستان، فرانسه، کنگو، تایلند، هند، پاکستان، ازبکستان، روسیه، عراق، لیتوانی، قزاقستان و افغانستان و نفرات برتر کشور در سال ۱۴۰۲ در قالب ۵ تیم، روز جمعه ۲۴ فروردین ماه در گود زینل خان اسفراین برگزار می‌شود.
او ادامه داد: به همین منظور جلسه‌ای را به منظور هماهنگی و همدلی با مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی برگزار کردیم تا شاهد مسابقات خوبی با حضور تماشاگران پرشور و مهمان نواز این استان در گود اسفراین باشیم.
گفتنی است انجمن کشتی با چوخه کشور زیر نظر فدراسیون کشتی از اسفندماه سال ۱۴۰۱ آغاز به کار کرد و مسابقات قهرمانی کشور این رشته با استقبال خوب کشتی گیران آبان ماه سال گذشته در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.