خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لوکاکو در رُم ماندنی نیست؛ عربستان مقصد بعدی مهاجم بلژیکی

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:30
منابع خبری ایتالیایی از محتمل بودن جدایی ستاره بلژیکی تیم فوتبال رم از این تیم در پایان فصل خبر می دهند.
رم،چلسي،فصل،نشريه،دوره،تيم،كوريره،دلاسرا،بلژيكي

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه کوریره دلاسرا؛ جدایی روملو لوکاکو از تیم فوتبال رم در پایان فصل بیش از پیش محتمل شده است.
لوکاکو در پایان فصل گذشته به شیوه‌ای جنجالی از اینتر جدا شد به امید اینکه به یوونتوس ملحق شود اما با عقب‌نشینی بانوی پیر، او ترجیح داد به جای برگشتن به تیم اصلی‌اش چلسی و قبول پیشنهادهای نجومی مشتریان عربستانی‌اش، به صورت قرضی به تیم فوتبال رم ملحق شود.
مهاجم 30 ساله بلژیکی در رم دو دوره متفاوت را تجربه کرد.
دوره نخست از ابتدای فصل تا زمان اخراج ژوزه مورینیو که در آن 15 گل زد و دوره دوم که از زمان انتصاب دانیله دروسی به عنوان جانشین آقای خاص آغاز شد و در این مدت ملی‌پوش بلژیکی طی 4 ماه تنها سه گل زده است.
با اینکه پیش از این زمزمه‌هایی مبنی بر تمایل رم برای حفظ لوکاکو شنیده می‌شد، اکنون به نظر می‌رسد که برنامه باشگاه چیز دیگری است و جالوروسی برنامه‌ای برای پرداخت هزینه 40 تا 45 میلیونی ( رقم مورد نظر چلسی برای موافقت با فروش لوکاکو) ندارد، ضمن اینکه با لغو قانون اعطای معافیت مالی سه‌ ساله به بازیکنان خارجی در ایتالیا، پرداخت حقوق لوکاکو برای رم، بیش از پیش سخت خواهد شد.
با توجه به قرار نداشتن لوکاکو در برنامه‌های تاکتیکی کادر فنی چلسی، عربستان سعودی مقصد بعدی او خواهد بود و نشریه کوریره دلاسرا نیز این موضوع را بسیار محتمل دانسته‌اند.
این نشریه مدعی شده که مائوریسیو پوچتینو سرمربی چلسی برای فصل آینده روی لوکاکو حساب نمی‌کند.
انتهای پیام/