خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جذب 2800 حامی برای ایتام لرستان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:30
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از جذب 2800 حامی برای ایتام این استان در ماه رمضان خبر داد.
ايتام،لرستان،محسنين،اكرام،طرح،حاميان،رمضان

جلال‌ شیخ‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد،با اعلام جذب 10 هزار حامی ایتام در لرستان در سال 1402، اظهار داشت: حامیان 112 میلیارد تومان سال گذشته به ایتام و محسنین کمک کرده‌اند.
وی اضافه کرد: گسترش فرهنگ نیکوکاری، کمک به ایتام و توانمندسازی خانواده‌های نیازمند از اهداف طرح اکرام در لرستان است و کمک‌های حامیان مستقیم به حساب فرزندان یتیم و محسنین واریز می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) لرستان با بیان اینکه 12 هزار و 152 ایتام و محسنین زیرپوشش این نهاد هستند، اعلام کرد: تعداد حامیان این استان 42 هزار نفر است.
شیخ‌پور با اشاره به طرح اکرام ایتام و محسنین لرستان در ماه رمضان، مطرح کرد: 2800 حامی ایتام از ابتدای ماه رمضان تاکنون در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.
وی بیان کرد: مردم لرستان با حضور در پایگاه‌های حامی‌یابی و سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir می‌توانند در طرح اکرام ایتام مشارکت کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) لرستان، اعلام کرد: پویش اطعام مهدوی(عج) برای تأمین بسته‌های غذایی و معیشتی ویژه نیازمندان همزمان با ماه رمضان در حال اجرا است.
شیخ‌پور بیان کرد: 150 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی با همکاری گروه‌های مردمی، هیئات مذهبی، خیّران و مراکز نیکوکاری در لرستان فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام/ 644/