خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت حزب تمدن اسلامی برای راهپیمایی روز جهانی قدس

تسنیم | سیاسی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:30
حزب تمدن اسلامی در بیانیه ای از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
قدس،عالم،حضرت،ملت،غاصب،مظلوم،راهپيمايي،رمضان،جنايت،فلسطين،رژيم

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، متن بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و پنجم رمضان امسال آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس یادگار گرانقدر حضرت امام خمینی رضوان اله علیه است.
برگزاری راهپیمایی قدس امسال در حساس‌ترین زمان خود در حالی انجام می‌شود که بیش از شش ماه است ملت مظلوم فلسطین و غزه‌ی قهرمان در شدیدترین سرکوب و جنایت و نسل‌کشی و کودک‌کشی از سوی رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی قرار دارد.
کشتار بیش از سی و سه هزار انسان بی‌گناه به ویژه کودک و بیمار و تخریب هزاران خانه و بیمارستان و مسجد و مدرسه جنایتی است که تاکنون در هیچ کجای عالم سابقه نداشته و امروز قلب هیچ ملتی از ملت‌های عالم نیست که جریحه‌دار و داغدار این همه ظلم و جنایت نباشد.
امروز پیروزی ملت مظلوم فلسطین و لبنان بر همه جهانیان آشکار شده و رژیم غاصب قدس بی‌آبروتر از هر زمان، روزهای پایانی عمر ننگین خود را طی می‌کند.
غم بزرگ دیگری که امسال قلوب عزادار ملت بزرگ ایران را در سوگ مولا و مقتدایشان حضرت امیرالمومنین علیه السلام داغدارتر کرده است، شهادت مظلومانه تعدادی از سرداران رشید اسلام و مدافعان حرم در
سرکنسولگری ایران در دمشق با حمله ددمنشانه صهیونیست‌هاست.
و همچنان که در پیام رهبر حکیم انقلاب حضرت آیت‌اله خامنه‌ای مدظله العالی آمده است به حول و قوه‌ی الهی صهیونیست‌ها را از این کارشان پشیمان خواهیم کرد.
حزب تمدن اسلامی ضمن دعوت از عموم امت اسلامی برای راهپیمایی روز 17 فروردین، آزادی قدس شریف و همه مظلومان عالم را از خدای بزرگ مسألت دارد.
انتهای پیام/