خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پایان نخستین روز تور آزاد ساحلی آسیا با کسب سه پیروزی برای ایران

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 16:30
تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین روز تور آزاد ساحلی آسیا به مصاف حریفان رفته و در مجموع سه پیروزی به دست آوردند.
ساحلي،ايران،پيروزي،تيم،فيليپين،واليبال،ژاپن

تور آزاد ساحلی آسیا از امروز (پنجشنبه ۱۶ فروردین) با حضور ۲۳ تیم در ۸ گروه در نووالی کشور فیلیپین آغاز شد و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.
تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک (عباس پورعسگری-علیرضا آقاجانی) که در گروه ششم مسابقات با ژاپن یک (یوسوکِ ایشیجیما-کِنسوکِ شوجی) و ماکائو (هووآنگ چیئونگ/لویلونگ اِنگ) هم گروه است، امروز از ساعت ۱۵:۲۰ به وقت محلی به مصاف ماکائو رفت و دو بر صفر به پیروزی رسید.
عباس پورعسگری و علیرضا آقاجانی با اختلاف امتیاز بسیار و با نتیجه ۲۱ بر ۵ و ۲۱ بر ۷ ماکائو (هووآنگ چیئونگ/لویلونگ اِنگ) را شکست دادند تا نخستین پیروزی خود در این رقابت‌ها را رقم بزنند.
تیم ملی والیبال ساحلی ایران یک فردا (جمعه ۱۷ فروردین ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی به مصاف ژاپن یک (یوسوکِ ایشیجیما-کِنسوکِ شوجی) خواهد رفت.
در دیگر دیدار امروز تیم ملی والیبال ساحلی ایران دو که در نخستین دیدار دو بر یک قزاقستان یک را شکست داده بود به مصاف تایلند سه (نِتیتورن مونِکول-واچیراویت موآدفا) رفت و دو بر صفر به پیروزی رسید تا سومین پیروزی ساحلی‌بازان کشورمان در نخستین روز تور آزاد ساحلی آسیا رقم بخورد.
عبدوالحامد میرزاعلی و ابوالحسن خاکی زاده با امتیازات ۲۱ بر ۱۷ و ۲۱ بر ۱۶ حریف را مغلوب خود کردند تا دومین برد را در این رقابت‌ها برای تیم خود به دست آورند.
در دیدار‌های امروز به ترتیب تیم‌های استرالیا یک، تایلند دو، فیلیپین دو، چین، ژاپن یک، فیلیپین یک، ایران دو، اندونزی سه، قزاقستان دو، ایران یک، ایران دو، اندونزی دو، اندونزی یک و ژاپن سه برابر حریفان به پیروزی رسیدند.
رحمان رئوفی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و غلامرضا بحریه (سرپرست) ملی‌پوشان کشورمان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.
همچنین امیر حسین صادقی به عنوان داور در تور والیبال ساحلی آزاد نووالی فیلیپین قضاوت می‌کند.