خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ثبات در بازار شکر همدان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:53
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تامین و توزیع شکر مورد نیاز در استان خبر داد و گفت: کمبود شکر در استان همدان نداریم.
شكر،استان،توزيع،جهاد،كشاورزي،صنعت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، مصطفی ترکمان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تأمین و توزیع شکر مورد نیاز استان، اظهار داشت: در روند توزیع شکر مشکل و کمبودی وجود ندارد.
وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی استان آمادگی رفع نیاز شکر شهرستان‌ها را نیز دارد، افزود: با همکاری اداره غله و کارخانه قند، شکر مورد نیاز در اختیار مباشران در سطح استان قرار می‌گیرد.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، خاطرنشان کرد: نیاز شکر صنف، صنعت و خانوار در استان با قیمت پایین‌تر از برخی استان‌های دیگر تامین شده و در حال توزیع است.
وی با تاکید بر اینکه در 40 روز پایانی سال گذشته بیش از 6 هزار تن شکر در استان توزیع شده است، ادامه داد: 2 هزار و 830 تن شکر نیز از طریق سامانه بازارگاه بین متقاضیان صنف و صنعت توزیع شده است.
ترکمان با اشاره به اینکه نیاز استان در حوزه شکر همچون سایر اقلام اساسی تامین شده است گفت: شهرستان‌ها به منظور دریافت سهمیه سامانه بازارگاه به استان مباشر معرفی کردند تا از سهمیه لازم برخوردار شوند.
وی با تاکید بر اینکه کمبودی در این حوزه در بازار وجود ندارد اضافه کرد: این مهم با همکاری معاونت اقتصادی استانداری، صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه قنادان، اتاق اصناف و همکاران سازمان جهاد کشاورزی انجام شده است.
انتهای پیام/