خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان سمنان اعلام شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:53
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان با بیان اینکه روز قدس در سراسر این استان و برخی روستاها نیز برگزار می شود؛ مسیرهای راهپیمایی روز قدس را نیز اعلام کرد.
راهپيمايي،ميدان،ساعت،آغاز،سمنان،شهرستان،مصلي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام عباس خرمیان، اظهار داشت: در شهر سمنان راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین ساعت 10 و 30 دقیقه از میدان امام رضا (ع) آغاز و به سمت مصلی شهر ادامه می‌یابد.
وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در سایر هشت شهرستان استان سمنان گفت: در شاهرود راهپیمایی از ساعت 11 از مسجد موسی بن جعفر (علیهما السلام) ابتدای بلوار شهید آیت‌الله مصطفی خمینی –چهارراه دادگستری به سمت مصلای نماز جمعه برگزار می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان افزود: در گرمسار و مهدی‌شهر راهپیمایی ساعت 10 و 30 دقیقه آغاز و به ترتیب از مسیرهای میدان انقلاب اسلامی به سمت مسجد جامع و میدان امام رضا (ع) به سمت حسینیه المهدی (عج) برگزار می‌شود.
خرمیان درباره زمان و مکان برگزاری راهپیمایی رو قدس در شهرستان دامغان و میامی گفت: در این دو شهرستان نیز راهپیمایی از ساعت 10 و 30 دقیقه آغاز می‌شود و مکان راهپیمایی نیز به ترتیب از میدان شهدا به سمت مصلی نماز جمعه و در میامی از میدان بسیج به سمت مصلی نماز جمعه است.
وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز قدس در شهرستان آرادان از ساعت 11 آغاز و مسیر راهپیمایی از میدان امام خمینی (ره) به سمت مصلی نماز جمعه این شهر است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان درباره زمان آغاز راهپیمایی روز قدس در شهرستان سرخه نیز گفت: راهپیمایی ساعت 10 و 30 دقیقه آغاز و مسیرها نیز از میدان ولیعصر (عج) به سمت حسینیه شهدا است.
انتهای پیام/361/