خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رژه اقتدار بسیح دریایی مردم پایه در ساحل بوشهر + تصویر

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:53
رژه بزرگ اقتدار بسیج دریایی مردم پایه شامل شناور صیادی، لنج، قایق و تجهیزات نیروی دریایی سپاه در حمایت از انتفاضه فلسطین در خلیج فارس نوار ساحلی بوشهر برگزار شد.
بوشهر،دريايي،رژيم،روز،صهيونيستي،اسرائيل،رژه،بسيج،فلسطين،نيرو ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در آستانه روز جهانی قدس، صبح امروز رژه اقتدار بسیج دریایی مردم پایه و نیروی دریایی سپاه در حمایت از انتفاضه فلسطین در نوار ساحلی خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.
در این همایش انواع شناور سبک از جمله قایق و لنج‌های صیادی و نیروی دریایی سپاه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقتدار خود را در رژه باشکوهی به نمایش گذاشتند.
شناورهای نظامی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و لنج و قایق‌های صیادی درحالی که پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران، محور مقاومت و به ویژه فلسطین را برافراشته بودند از مقابل شناور شهید سلیمی در ساحل بوشهر رژه رفتند.
رژه 350 شناور بسیج دریایی مردمی در سواحل بوشهر
در شناور شهید سلیمی که استاندار بوشهر، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی استان بوشهر حضور داشتند فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با گرامیداشت روز جهان قدس با اشاره به رژه قدرت دریایی بسیج دریایی مردم پایه اظهار داشت: در این همایش و رزمایش 350 شناور بسیج دریایی مردمی به همراه تجهیزات نیروی دریایی سپاه در ساحل بوشهر رژه رفتند.
سردار حیدر هنریان مجرد با اشاره به اقتدار و توان نیروی دریایی با همراهی بسیج دریایی مردمی خاطرنشان کرد: امروز در آستانه روز جهانی قدس بخشی از اقتدار بسیج دریایی مردم پایه به نمایش گذاشته شد.
وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به زوال و نابودی نزدیک می‌شود گفت: شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی و غاصب اسرائیل آغاز شده است.
رژیم صهیونیستی به زوال و فروپاشی رسیده است
استاندار بوشهر هم با تشریح دسیسه‌های کشورهای اروپایی و آمریکایی در شکل‌دهی رژیم اسرائیل برای حکمرانی در منطقه خاورمیانه تصریح کرد: برای حاکمیت غرب به این منطقه ترفند و دسیسه‌های فراوانی تدارک دیده شد که 70 سال پیش با توطئه انگلیس زمینه شکل‌گیری رژیم صهیونیستی در این منطقه فراهم شد.
احمد محمدی‌زاده با بیان اینکه مردم بوشهر و تنگستان هیمنه استعمار انگلیس در تجاوز به بوشهر بیش از 2 قرن پیش شکستند خاطرنشان کرد: پس از شکست انگلیس، برای حاکمیت در منطقه جنوب غرب آسیا، آمریکا وارد این عرصه شد و با حمایت از اسرائیل غاصب، اشغال سرزمین‌های فلسطینی را در دستور کار قرار دادند.
وی اسرائیل را تأمین کننده منافع انگلیس ، آمریکا و دیگر کشورهای غربی در خاورمیانه دانست و بیان کرد: امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی، اسرائیل را به‌عنوان غده سرطانی معرفی و در این راستا روز جمعه آخر ماه رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس برای حمایت مسلمانان از مردم فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی تعیین کردند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه امروز حمایت از ملت فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب اسرائیل به همه نقاط جهان تسری یافته است تصریح کرد: رژیم صهیونیستی که روزی تصرف نیل تا فرات را در سر می‌پروراند امروز در سرزمین‌های اشغالی متوقف شده است و تنها برای بقای خود تلاش می‌کند.
محمدی‌زاده با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به زوال و فروپاشی رسیده است گفت: این رژیم جعلی دیگر توانایی لازم برای بقا خود هم ندارد و روز به روز به نابودی نزدیک می‌شود.
وی با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با سران قوا و مسئولان بلندپایه نظام تصریح کرد: روز قدس دیگر تنها به متعلق به مسلمانان جهان نیست بلکه متعلق به همه مردم جهان و آزادی‌خواهان در سراسر دنیا است.
استاندار بوشهر اضافه کرد: فردا شاهد خروش مردم جهان در حمایت از ملت فلسطین و محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب هستیم و مردم استان بوشهر نیز حماسه دیگر ثبت می‌کنند.
انتهای پیام/190/