خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسافران هوایی دو ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه حضور پیدا کنند

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:24
مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها گفت: با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس و ترافیک در مسیر، مسافران دو ساعت قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه کنند.
فرودگاه،مسافران،ماه،توجه

۱۷ فروردین ماه؛
کارگر مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به انجام راهپیمایی روز قدس در ۱۷ فروردین ماه مسافران هواپیما به ویژه مسافران فرودگاه مهرآباد با توجه به افزایش حجم ترافیک در مسیرهای منتهی به فرودگاه مهرآباد دو ساعت زودتر به فرودگاه مراجعه کنند.
به گفته وی، از مسافران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد که فردا ۱۷ فروردین ماه عازم سفر هستند می‌خواهیم که با توجه به برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و ترافیک مسیرهای دسترسی مرکز پایتخت به این فرودگاه، برنامه ریزی لازم را انجام دهند.
کارگر گفت: مسافران سعی کنند در این روز ضمن بهره‌گیری از مسیرهای جایگزین، حداقل دو ساعت قبل از زمان پرواز خود در فرودگاه حاضر باشند.
مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی بیان کرد: با توجه به انجام راهپیمایی در تمامی استان های کشور مسافران برای جا نماندن از پروازها حتما برنامه ریزی و تمهیدات لازم را انجام دهند.