خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تکذیب افزایش نرخ کرایه تاکسی در خرم‌آباد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:12
مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر را تکذیب کرد.
كرايه،نرخ،تاكسي،افزايش،سازمان

سجاد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درخرم‌آباد، ضمن تکذیب افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر، اظهار داشت: هیچ مصوبه‌ای برای افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها تاکنون به سازمان تاکسی‌رانی ابلاغ نشده‌ است.
وی اضافه کرد: پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی در خرم‌آباد به شورای شهر ارسال شده‌ و باید نرخ جدید مصوب و بعد اعمال شود.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد با بیان اینکه افزایش کرایه تاکسی پیش از ابلاغ نرخ جدید ممنوع است، عنوان کرد: رانندگان تا زمان اعلام رسمی نرخ مصوب کرایه تاکسی حق دریافت نرخ جدید را ندارند.
کاظمی با اعلام برخورد با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در خرم‌آباد، بیان کرد: مردم بهترین ناظران عملکرد رانندگان هستند و انتظار می‌رود مسافران نسبت به تخلفاتی که ممکن است از سوی برخی رانندگان تاکسی رخ دهد بی‌تفاوت نباشند.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد با اشاره به دریافت وجه غیرقانونی سرویس مدارس از دانش‌آموزان، تأکید کرد: دانش‌آموزان در 15 روز از فروردین‌ماه تعطیل هستند و اخذ کرایه کامل یک‌ماه توسط سرویس مدارس تخلف و غیرقانونی است
وی خاطرنشان کرد: از والدین دانش‌آموزان تقاضا می‌شود در صورت مشاهده تخلف به سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد مراجعه کنند و تخلفات را گزارش دهند.
انتهای پیام/645/