خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسیر راهپیمایی روز قدس در همدان اعلام شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:12
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان مسیرهای راهپیمایی روز قدس در همدان را اعلام کرد.
امام،خميني،ميدان،ره،خيابان،شهرستان،ساعت،راهپيمايي،جمعه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه 17 فروردین‌ماه با حضور پرشور و باشکوه مردم در 25 نقطه شهری و روستایی این استان برگزار می‌شود.
مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه در همدان تجمع از ساعت 10:30 در میدان امام خمینی (ره)، حرکت به سمت چهارراه خواجه رشید، خیابان شریعتی، میدان شریعتی خیابان پاسداران حسینیه امام خمینی (ره) با سخنرانی حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تعیین شده است.
در شهرستان ملایر شروع تجمع از ساعت 10:30 در میدان امام خمینی (ره) تعیین شده و راهپیمایی به سمت مصلی حضرت اباالفضل(ع) خواهد بود و نیز سخنران مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین احد آزادی‌خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی است.
در شهرستان نهاوند نیز راهپیمایی ساعت 10:30 از مسجد شهید حیدری(ره) به سمت مصلی نماز جمعه انجام می شود و سخنران این آیین علی آقامحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش‌بینی شده است.
مردم شهرستان تویسرکان ساعت 10:30 از میدان شهید فرشید هرمزی، خیابان باهنر میدان امام خمینی، خیابان انقلاب مصلی نماز جمعه شهرستان تویسرکان در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.
در کبودرآهنگ راهپیمایی ساعت 10:45از میدان حضرت امام خمینی(ره) به سمت خیابان حضرت امام خمینی(ره)، شهید مطهری، میدان حضرت امام حسین(ع) تا مسجد جامع محل برگزاری نماز جمعه است.
در شهرستان بهار مسیر راهپیمایی از ساعت 11 از میدان شهدا به سمت خیابان امام خمینی(ره)، میدان امام خمینی(ره)، خیابان شهید مدنی و در انتها مصلای امام خمینی شهر بهار است.
در شهرستان رزن از ساعت 10:30 از پشت مسجد جامع خیابان 18 متری چمران تا آموزش پروش و بالعکس تا مسجد جامع و نماز جمعه شهر پیش‌بینی شده است.
در شهرستان اسدآباد نیز از ساعت 11 از مقابل دفتر امام جمعه واقع در خیابان امام خمینی(ره) به سمت میدان امام خمینی(ره)، خیابان فرهنگ، میدان غدیر و در نهایت به سمت مسجد جامع شهرستان انجام می شود.
انتهای پیام/