خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قرارگاه جهادی علی اکبر کاشان 15 زندانی را آزاد کرد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 15:12
رئیس قرارگاه جهادی حضرت علی اکبر از آزادی 15 زندانی جرائم غیرعمد در کاشان به همت این قرارگاه خبر داد.
قرارگاه،جهادي،كاشان،نيكوكاري،اكبر

جعفر دلقوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه قرارگاه جهادی و مرکز نیکوکاری حضرت علی اکبر(ع) در ایام ماه مبارک رمضان اقدامات فرهنگی، اجتماعی و مذهبی مختلفی را انجام داد، اظهار داشت: یکی از اقداماتی که این قرارگاه جهادی انجام داد آزادی زندانیان بود.
وی با بیان اینکه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به همت قرارگاه جهادی و مرکز نیکوکاری حضرت علی اکبر(ع) کاشان و مشارکت خیران انجام شد، افزود: با اقدامات صورت گرفته در ماه مبارک رمضان این قرارگاه و مرکز نیکوکاری 15 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد را آزاد کرد.
رئیس قرارگاه جهادی حضرت علی اکبر(ع) کاشان با بیان اینکه این قرارگاه و مرکز نیکوکاری 850میلیون ریال به آزادی این 15 جرائم غیرعمد در این شهرستان اختصاص پیدا کرد، ابراز داشت: برنامه‌های مختلفی از سوی این قرارگاه انجام شد که در زمان خود اطلاع‌رسانی شد.
وی با بیان اینکه در آخرین اقدام صورت گرفته بزرگترین سفره افطاری کاشان از سوی قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان برپا شد، گفت: 14هزار پرس غذا در این سفره افطاری میان شهروندان توزیع شده است و طول این سفره نیز به 700 متر می‌رسد.
دلقوی با بیان اینکه افتتاح کارگاه‌های خیاطی، توزیع بسته‌های حمایتی در مناسبت‌های مختلف، برپایی مراسم‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی از دیگر اقدامات قرارگاه جهادی حضرت علی اکبر(ع) است، تصریح کرد: در سال جاری نیز اقدامات مختلفی پیش‌بینی شده که بر اساس برنامه‌ریزی اجرایی می‌شود.
انتهای پیام/801