خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رژه هزاران شناور مردمی در خلیج فارس + فیلم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 14:53
به مناسبت روز جهانی قدس هزاران شناور مردمی در خلیج فارس و سایر کشورهای جبهه مقاومت رژه اقتدار و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار کردند.
رژه،مردمي،شناورهاي،رزمايش،روز،منحوس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، از صبح امروز یک روز پیش از روز جهانی قدس، شناورهای مردمی با حضور در خلیج فارس رژه اقتدار و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار کردند.
در این رژه شناورهای بسیج مردمی نیروی دریایی سپاه و شناورهای مردمی کشورهای محور مقاومت در آستانه روز جهانی قدس به صورت سراسری و همزمان برگزار شد.
این رزمایش و رژه اهداف زیادی داشت که نمایش ظرفیت محور مقاومت در حوزه دریا و اجرای رژه برای رژیم منحوس و ظالم صهیونیستی یکی از مهم ترین این اهداف و پیام‌ها بود.
در این رزمایش بنا به گفته فرمانده نیروی دریایی سپاه بالغ بر 3 هزار شناور مردمی سبک و سنگین در 13 نقطه از سواحل جنوب و شمال کشور که مشخص شده، حاضر شدند.
در این رزمایش علاوه بر نمایش پرچم فلسطین، نماد و پرچم رژیم منحوس صهیونیستی نیز در قلب خلیج فارس به آتش کشیده و منحدم شد.
.
انتهای پیام/864/