خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در اردبیل - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 14:12
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: محدودیت های ترافیکی روز جهانی قدس در دو فاز در خیابان های اردبیل اعمال می شود.
ميدان،چهاراه،شريعتي،فاز،اردبيل،رانندگي،راهنمايي،پليس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سید حجت فتاحی، اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در راستای برگزاری هر چه بهتر و با شکوه‌تر مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس تمهیدات و محدودیت ترافیکی را در محل اجرای مراسم در دو فاز اعمال خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: فاز اول از ساعت 24:00 پنجشنبه توقف هر نوع وسیله نقلیه در حد فاصل میدان شریعتی تا تقاطع بازار ممنوع است و در صورت توقف از طریق جرثقیل به خارج از مسیر راهپیمایی انتقال داده خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل، بیان کرد: در فاز دوم از ساعت 8:00 صبح روز جمعه تمامی معابر منتهی به هسته مرکزی شهر از جمله ایستگاه سرعین، میدان 15 خرداد، سه‌راهی دانش به شریعتی، میدان شریعتی میدان ورزش به چهاراه امام، پل پیرعبدالملک، چهاراه امام، تقاطع امام حسین (ع) وچهاراه عالی قاپو به سمت چهاراه بازار محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.
فتاحی ادامه داد: در صورتی که خودروی همشهریان به خارج از رینگ هدایت شده بود می‌توانند با تماس با شماره تلفن‌های 110 و 120 از محل خودروی خود مطلع شوند.
وی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همشهریان، گفت: انتظار می رود شهروندان اردبیلی عزیز سالیان گذشته خادمان و خدمتگزاران خود در پلیس راهنمایی و رانندگی را در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر یاری کنند.