خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در کرمان - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 14:12
رئیس پلیس راهور شهرستان کرمان از اعمال محدودیت ترافیکی در تمامی مسیرهای منتهی به محل برگزاری راهپیمایی روز قدس توسط پلیس راهور خبر داد.
راهپيمايي،كرمان،تردد،روز،ميدان،قدس،محدوده،مسيرهاي،ترافيكي،بس ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سرهنگ امین پاک‌ایزدی، با اعلام محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در کرمان، اظهار داشت: به جهت برگزاری این مراسم محدودیت ترافیکی در تمامی مسیرهای منتهی به محدوده راهپیمایی از 6 صبح توسط پلیس راهور اعمال می‌شود .
وی با بیان اینکه مسیر راهپیمایی روز قدس در کرمان از میدان بسیج به سمت مصلی بزرگ امام علی‌(ع) کرمان مشخص شده است، گفت: با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس محدودیت‌های ترافیکی برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم به مرحله اجرا در می‌آید.
رئیس‌ پلیس راهور شهرستان کرمان با اشاره به اینکه شروع راهپیمایی شهر کرمان ساعت 10 صبح از میدان بسیج به سمت مصلی کرمان است، افزود: از ساعت 6 صبح روز جمعه هفدهم فروردین‌ماه ممنوعیت تردد عرضی در محدوده مسیر راهپیمایی اعلام می‌شود.
وی با اشاره به جزئیات محدوده ممنوعیت تردد و توقف وسایل نقلیه در شهر کرمان، بیان کرد: ممنوعیت تردد از تقاطع ابن سینا به سمت میدان بسیج و از سه راهی عباس صباحی- کامیاب به سمت میدان بسیج اعمال می‌شود.
پاک‌ایزدی ادامه داد: مننوعیت تردد از سه راهی تامین اجتماعی - مصلی به سمت تفاطع پاسداران، از سه راهی ارتش تا تقاطع پاسداران و از میدان عاشورا تا تقاطع پاسداران نیز وجود خواهد داشت.
وی با بیان اینکه با توجه به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، ترددها در مسیرهای منتهی به مسیر راهپیمایی افزایش پیدا می‌کند و از مردم درخواست داریم از توقف بیجا خودداری کرده و با توجه به افزایش حجم تردد عابران پیاده در این روز، سرعت مجاز در سطح معابر را رعایت کنند، گفت: از شهروندان و کلیه رانندگان تقاضا می‌شود تا مسیرهای جایگزین را برای تردد انتخاب کنند.
رئیس‌پلیس راهور شهرستان کرمان بیان کرد: بر اساس هماهنگی به عمل آمده هیچگونه وسایل نقلیه‌ای به جز خودرو‌هایی که دارای مجوز و برچسب ویژه از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند در محدوده طرح اجازه توقف و تردد ندارند.
وی با بیان اینکه تمامی شهروندانی که قصد دارند در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، افزود: اتوبوس خط واحد از تمامی مسیر‌ها به سمت محل راهپیمایی پیش‌بینی شده و پس از اتمام راهپیمایی نیز اتوبوس‌ها از ابتدای بولوار شهید عباسپور تا میدان شورا پارک هستند تا در مسیر‌های مختلف خدمات رسانی کنند.
پاک‌ایزدی با اشاره به اینکه شهروندان می‌توانند از محوطه مدارس نزدیک به محل راهپیمایی به عنوان محل پارک‌وسایل نقلیه استفاده کنند، گفت: کسبه و شهروندانی که در مسیر‌های منتهی به راهپیمایی سکونت دارند و یا محل کار و کسبشان قرار دارد باید از ساعت 22 شب قبل از مراسم یعنی پنجشنبه خودروی خود را از محدوده ترافیکی روز راهپیمایی خارج کنند و با توجه به مسدود شدن مسیرها از شهروندان و کلیه رانندگان تقاضا می‌شود تا مسیرهای جایگزین را برای تردد انتخاب کنند.
انتهای پیام/511/