خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تعیین تکلیف 146 دستگاه خودرو در اموال تملیکی استان البرز

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 14:12
رئیس کل دادگستری استان البرز آخرین وضعیت ساماندهی انبار های اموال تملیکی استان را تشریح کرد.
اموال،استان،توقيفي،البرز،تمليكي،متروكه،پرونده،ارزش

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حسین فاضلی هریکندی در گزارشی با تبیین اقدامات انجام شده در زمینه ساماندهی انبار‌های اموال تملیکی استان البرز، اظهار داشت: با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص ساماندهی انبار‌ها و سرکشی مستمر و برگزاری جلسات منظم با مسئولین ذی‌ربط و بازدید میدانی در خصوص وضعیت کالا‌های توقیفی، متروکه و موجود در انبار بنادر، گمرک و سازمان اموال تملیکی پیگیری اجرای این دستورات در دادگستری کل استان جزو اولویت‌های مهم در سال گذشته بود.
رئیس کل دادگستری استان البرز با اعلام انجام 54 بازدید توسط مقامات قضایی استان البرز از انبار‌های اموال تملیکی و توقیفی در سال 1402، متذکر شد: در نتیجه پیگیری‌های انجام شده در ارتباط با 469 پرونده، اموال و کالا‌های مختلف قاچاق و متروکه به ارزش بیش از 120 میلیارد تومان از طریق مزایده به فروش رسیده است، همچنین در اجرای مقررات قانونی، تعداد 9561 ردیف کالا با وزن حدود 303 تن به ارزش 275 میلیارد ریال مربوط به 1571 پرونده قاچاق و 21 پرونده اموال متروکه معدوم شد.
وی با اعلام پیگیری وضعیت خودرو‌های توقیفی، تصریح کرد: از 146 دستگاه خودروی توقیفی در استان البرز، 115 دستگاه خودرو به ارزش 368 میلیارد تومان از طریق مزایده و یا استرداد تعیین تکلیف گردید و در نهایت موجودی خودرو‌ها در پایان سال 1402، تعداد 31 دستگاه است که تشریفات قانونی جهت تعیین تکلیف وضعیت آن‌ها در جریان است.
انتهای پیام/