خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بازداشت عامل سرقت از ۲۰ خانه در تهرانپارس

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 13:56
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه دار منازل در محدوده تهرانپارس خبر داد.
تهرانپارس،سرقت،سارق،كلانتري،ماموران،فروردين،منزل،محدوده

سرهنگ علی قاسم پور گفت: به دنبال گزارش یکی از شهروندان مبنی بر سرقت از منزل وی در محدوده تهرانپارس در تاریخ چهاردهم فروردین ماه امسال، ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و پس ازحضور در محل به سراغ فیلم‌های ضبط شده توسط دوربین‌های مدار بسته در محل سرقت رفته و موفق به شناسایی سارق شدند.
وی افزود: در تاریخ پانزدهم فروردین ماه، ماموران گشت کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس طی گشت‌زنی‌های خود با سارق مذکور رو در رو شدند، اما سارق با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که در یک عملیات تعقیب و گریز پس از طی مسافت کوتاهی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس به جرم خود و ۲۰ فقره سرقت مشابه در محدوده تهرانپارس اعتراف کرد و گفت که از منزل شاکی اخیر خود دو عدد پمپ دینام کولر، یک دستگاه جوش، سنگ فرز، رینگ و لاستیک، یک دستگاه هیلتی مجموعا با ارزش تقریبی دو میلیارد ریال را با شکستن قفل انباری به سرقت برده است.
وی با بیان اینکه برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
تحقیقات تکمیلی هم در این خصوص ادامه دارد.