خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محدودیت‌های ترافیکی روز قدس در کاشان اعلام شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:53
رئیس پلیس راهور کاشان محدودیت های ترافیکی روز قدس در کاشان را تشریح کرد.
روز،كاشان،قدس،ميدان،راهپيمايي،ترافيكي

سرهنگ مهدی پاکروان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی ویژه روز قدس در کاشان، اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت هشت صبح روز جمعه از چهارراه آیت‌الله کاشانی تا میدان جهاد اعمال می‌شود.
وی در بیان جزئیات محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در کاشان افزود: محدودیت تردد از چهارراه آیت الله کاشانی به سمت میدان جهاد و بالعکس، میدان معلم به سمت میدان جهاد و بالعکس و مسیرهای منتهی به خیابان شهید بهشتی اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهور شهرستان کاشان با بیان اینکه از بامداد روز جمعه توقف در خیابان‌های شهید بهشتی، بلوار باهنر و میدان معلم ممنوع است، ابراز داشت: از همشهریان تقاضا داریم در صورت تردد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
وی با بیان اینکه از شهروندان درخواست داریم تا همکاری لازم را با خادمان خود در پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کاشان داشته باشند، گفت: محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده از زمان شروع تا پایان مراسم راهپیمایی روز قدس ادامه دارد.
پاکروان با بیان اینکه مردم مومن و روزه‌دار شهرستان کاشان یقینا حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دارند، تصریح کرد: از تمامی شهروندان دعوت می‌کنیم تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و انزجار خود را از دشمن نشان دهند.
انتهای پیام/801/