خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کمک 1000 میلیارد تومانی طرح فجرانه به اقتصاد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:53
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، گفت: طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک حدود 1000 میلیارد تومان به اقتصاد استان کرمانشاه کمک کرد.
طرح،تومان،كالابرگ،الكترونيك،استان،كرمانشاه

یاور احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به استقبال خوب مردم استان کرمانشاه از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک، اظهار داشت: در بهمن‌ماه که ابتدای طرح بود، اعتبار دولت بیش از 292 میلیارد تومان و آورده مردم حدود 690 میلیارد تومان بود و در مجموع این طرح حدود 1000 میلیارد تومان به اقتصاد استان کمک کرد.
وی با بیان اینکه بیش از 84 درصدی خانوارهای کرمانشاهی از طرح کالابرگ الکترونیک استفاده کرده‌اند گفت: 3500 فروشگاه فعال در استان در اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک همکاری دارند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، عنوان کرد: اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک از بهمن‌ماه سال گذشته و به مدت سه ماه برای خانوارهای دهک‌های اول تا هفتم به مبلغ 220 هزار تومان به‌ازای هر نفر اجرا شد.
احمدی گفت: در این طرح 11 قلم کالای اساسی به منظور تأمین سلامت و امنیت غذایی مردم در نظر گرفته شده است و مرحله سوم نیز از 18 فروردین ماه آغاز می‌شود.
وی افزود: تأمین سلامت غذایی مردم از اهداف این طرح بود و علاوه بر مبلغ یارانه که به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود و برای دهک یک تا سه 400 هزار تومان و دهک چهار تا هفتم نیز 300 هزار تومان است، مبلغ 220 هزار تومان افزوده می‌شود.
انتهای پیام/