خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روز قدس امسال نقطه عطف «زوال اسرائیل» است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:53
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خراسان شمالی در پیامی مشترک روز جهانی قدس را گرامی داشته و از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
روز،جهاني،جهان،صهيونيزم،قدس،مقاومت،رژيم،اسرائيل،زوال،مظلوم،ج ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، آیت‌الله فیاضی، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، حجت‌الاسلام والمسلمین نوری، نماینده ولی‌فقیه در استان و محمدرضا حسین‌نژاد، استاندار خراسان‌شمالی در پیامی مشترک روز جهانی قدس را گرامی داشتند و از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی بزرگ این روز دعوت به عمل آوردند.
متن پیام بدین شرح است.
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
اللَّهُمَّ اشْغَلِ الْمُشْرِکِینَ بِالْمُشْرِکِینَ عَنْ تَنَاوُلِ أَطْرَافِ الْمُسْلِمِینَ، وَ خُذْهُمْ بِالنَّقْصِ عَنْ تَنَقُّصِهِمْ، وَ ثَبِّطْهُمْ بِالْفُرْقَةِ عَنِ الاحْتِشَادِ عَلَیْهِمْ...
رژیم صهیونیستی، مولود خبیث ترور، کشتار و غصب است و در سایه حمایت های استعمار و استکبار جهانی، قوانین و حقوق بین‌الملل (منشور ملل متحد و کنوانسیون‌های بین‌المللی) را بی‌هیچ مانعی نقض کرده و عمر چند 10 ساله‌اش با تجاوز آشکار به سرزمین های اسلامی، کوچ و آوارگی اجباری حدود 10 میلیون انسان و زندانی کردن و شکنجه فلسطینیان، کشتار کودکان، زنان و غیرنظامیان، امدادگران، خبرنگاران و تخریب منازل مسکونی، بیمارستان‌ها، اردوگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، معابد، مساجد و غیره و ایجاد قحطی تصنعی در سرزمین‌های محاصره شده اشغالی و انواع جنایات نفرت انگیز و ضدبشری عجین است.
عملیات طوفان الاقصی و پیامدهای بعدی آن، آغاز مقاومت جهانی معطوف به جغرافیای فلسطین و غزه، تقابل اسلام و کفر، مظلوم و ظالم و حق و باطل جهانی است و نقاب از چهره وحوش صهیونیست برداشت و همگان، جنایات این رژیم را بی پرده دیدند و قلوب سلیم و فطرت‌های پاک ملت‌ها در اقصی نقاط جهان در مقام قضاوت، حقانیت فلسطین و سبعیت صهیونیزم را اذعان کرده و در دفاع از حقیقت، بپاخاسته و در روز با عظمت قدس با مسلمانان همراه شده و خواستار مرگ و زوال اسرائیل، رژیمی که جز مرگ و خشونت و ویرانی و آوارگی برای جهان ارمغانی نداشته، خواهند شد.
جمعه پایانی ماه مبارک رمضان، روز قدس امسال، روز مقابله تمامی مستضعفین جهان با مستکبرین، روز قطع آمال ابرقدرت‌ها از سرزمین های اسلامی، روز خود باوری و اعتماد مستضعفین بر قدرت جمعی علیه ظلم و نقطه عطف زوال صهیونیزم است و باور داریم در این روز با عظمت، مطالبه جهانی احرار، برای رفع جنایت و تجاوز و ترور و وحشی‌گری و نژادپرستی و کودک‌کشی صهیونیزم و خونخواهی شهیدان مقاومت در جای جای جهان رقم خواهد خورد.
مردم روزه‌دار، ولایتمدار، خداجوی و شهیدپرور خراسان شمالی نیز همپای آزادگان گیتی با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، در طوفان الاحرار در این مقطع حساس تاریخی، ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم غزه، رهایی غزه مظلوم از ظلم و ستم بی‌حد صهیونیزم، آزادی قدس شریف، حمایت از مقاومت جهانی علیه استکبار جهانی، محو کامل رژیم اسرائیل و صهیونیزم را فریاد خواهند زد.
رجاء واثق داریم که «وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِین» و ایمان داریم مقاومت اسلامی و خروش آزادگان جهان علیه جنایات جنگی و ضد بشری اسرائیل، زوال رژیم صهیونیستی را تسریع و جهان را از لوث وجود غده سرطانی اسرائیل پاک خواهد کرد.
انتهای پیام/311/