خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای 82 پروژه خیرساز مدرسه در چهارمحال و بختیاری

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:30
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای 82 پروژه خیرساز مدرسه، گفت: این تعداد پروژه ساخت 351 کلاس درس را شامل می شود.
استان،طرح،جهادي،چهارمحال،بختياري،مدارس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، ایرج کریمی در نشست مجمع خیرین مدرسه ساز استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: 82 پروژه خیرساز مدرسه در سطح استان در دست انجام است.
وی با بیان اینکه این تعداد پروژه، ساخت 351 کلاس درس را شامل می‌شود، عنوان کرد: 59 هزار متر مربع میزان زیر بنای پروژه‌های خیری در دست ساخت در سطح استان است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تعهدات خیّرین در ساخت مدارس و فضاهای آموزشی، ادامه داد: افزایش 230 درصدی تعهدات خیرین استان در جشنواره 25 نسبت به جشنواره 24 در سطح استان چهارمحال و بختیاری اتفاق افتاده است.
کریمی همچنین به طرح شهید روح‌الله عجمیان در مدارس استان اشاره کرد و گفت: در این طرح که کلاس‌های درس توسط گروه‌های جهادی رنگ‌آمیزی می‌شدند، استان موفق به رتبه نخست کشوری شد.
وی با اشاره به فعالیت 400 گروه جهادی معلم‌محور و دانش‌آموزی در طرح شهید عجمیان، خاطرنشان کرد: 431 باب مدرسه و 2 هزار و 20 کلاس توسط گروه‌های جهادی در این طرح رنگ‌آمیزی شدند.
انتهای پیام/7540/