خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رئیس هیئت ترای اتلون (سه گانه) خراسان جنوبی منصوب شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:30
مهدی علی آبادی برای 4 سال سکاندار هیئت ترای اتلون(سه گانه) استان خراسان جنوبی شد.
هيئت،ورزشي،خراسان،جنوبي،ورزش،رئيس،شهرستان،عنوان،مجمع،انتخاب، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت ترای اتلون خراسان جنوبی روز گذشته به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و با حضور 12 نفر از 15 عضو این مجمع برگزار شد.
مهدی علی آبادی به عنوان تنها کاندیدای ریاست این هیئت که کارشناس عمران است گفت: از 92 تا 96 رییس کمیسیون ورزشی نظام مهندسی استان بوده‌ام و به عنوان حامی ورزشی در سال‌های گذشته با این هیئت و هیئت‌های ورزش دیگر خراسان جنوبی همکاری داشته‌ام.
وی خاطرنشان کرد: توجه ویژه و اجرایی کردن طرح استعدادیابی در این هیئت، برگزاری کلاس‌های مربیگری و داوری با هماهنگی شهرستان‌ها، برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات موجود در این هیئت، تقویت و پویایی و نشاط در شهرستان با برگزاری برنامه‌های مورد نظر، تعامل با هیئت‌های شنا، دوچرخه سواری و دو میدانی و...
از جمله برنامه‌های من برای کاندید ریاست این هیئت ورزشی است تا از این طریق بتوانیم گام موثری برای رشد و پیشرفت هر چه بیشتر این هیئت ورزشی استان برداریم.
در ادامه رای‌گیری برای انتخاب رییس هیئت ترای اتلون برگزار شد و مهدی علی آبادی با کسب هشت رای از 12 برای چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
در ادامه انتخابات اعضای هیئت رئیسه برگزار شد و شهرزاد حسین آبادی به عنوان نائب رئیس، میثم امیرآبادی خزانه‌دار، هلن حسینی، پدرام نائب زاده و احسان علیزاده به عنوان اعضای هیئت رییسه این هیئت انتخاب شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این مراسم گفت: در مظلومیت این هیئت همین مورد کافی است که کسی در این مجمع از فدراسیون حضور پیدا نکرده و با توجه به اینکه این هیئت سالنی در اختیار ندارد شاید حاشیه امنی باشد برای اینکه رئیس هییت کارش را به خوبی بتواند انجام دهد.
ربیعی افزود: با توجه به دغدغه‌مندی رئیس منتخب و سوابق ایشان در گذشته و با استفاده از تجربیات برادران علیزاده باید تلاش شود تا شاهد رشد علیزاده‌های دیگری در این رشته ورزشی باشیم.
به گفته وی زمانی که برادران علیزاده در اوج بودند، تعداد زیادی از فعالیت در این رشته ورزشی در استان استقبال کردند.
وی تصریح کرد: ما و هیئت‌های ورزشی خراسان جنوبی باید به رسالت خود در زمینه استعدادیابی به خوبی عمل کنیم و تا افراد دارای شرایط مورد نظر بتوانند در رشته‌های ورزشی فعالیت کنند.
ربیعی خاطرنشان کرد: از 11 شهرستان خراسان جنوبی در پنج شهرستان این هیئت فعال است که در این جلسه مجمع نماینده دو شهرستان از پنج شهرستان مورد نظر حضور ندارند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: رئیس منتخب هیئت باید از این به بعد تنها روی این هیئت متمرکز شود و برای این هیئت هم باید در قرارداد واگذاری اماکن ورزش سانس در نظر گرفته شود.
ربیعی افزود: استخر شنای خوسف آماده بهره‌برداری است و اعضای این هیئت می‌توانند از استخر شنای خوسف در آینده استفاده کنند.
به گفته وی با استفاده از این ظرفیت علاوه بر خدمات رسانی به علاقه‌مندان این رشته ورزش، می‌توانید برای این هیئت درآمدزایی کنید.
انتهای پیام/ 251/