خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لاپید: همه چیز در اسرائیل در حال فروپاشی است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:30
رهبر مخالفان رژیم صهیونیستی تاکید کرد با ادامه کار کابینه صهیونیستی همه چیز در پیرامون و داخل این رژیم درحال فروپاشی است.
صهيونيستي،رژيم،نتانياهو،غزه،جنگ،اسرائيل،اعلام،لاپيد

رادیو رژیم صهیونیستی به نقل از یایر لاپید، رهبر مخالفان رژیم صهیونیستی اعلام کرد که همه چیز در پیرامون و داخل رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی است.
براساس گزارش النشره، در شرایطی که شدت اعتراضات علیه کابینه صهیونیستی رو به افزایش است و معترضان خواستار معامله تبادل اسرا با جنبش حماس هستند، لاپید اعلام کرد: آنچه لازم است پایان دادن به این دولت ویرانگر به ریاست بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل است؛.
چراکه همه گزینه‌های پیش روی اسرائیل بد هستند.
جنگ رژیم صهیونیستی در نوار غزه بدون دستیابی به دو هدف اصلی اعلام شده رژیم صهیونیستی یعنی نابودی جنبش حماس و بازگرداندن اسرا، در شرایطی که فاجعه انسانی در اثر محاصره نوار غزه در حال افزایش است، وارد ۱۸۰ امین روز خود می‌شود.
رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی پیشتر نیز با انتقاد از سیاست جنگ‌طلبانه نتانیاهو نخست وزیر این رژیم در قبال غزه گفته بود که نتانیاهو از شکست خود در جنگ غزه درسی نگرفته است و نمی‌تواند در راس هرم قدرت بماند.
اخیرا روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در گزارشی ضمن ابراز نگرانی از ادامه فعالیت کابینه رژیم به نخست وزیری نتانیاهو و همچنین ادامه جنگ این رژیم علیه مردم غزه نوشت: نتانیاهو در زمان جنگ، اسرائیل را متلاشی می‌کند و ائتلاف با واشنگتن را به خطر می‌اندازد.
این روزنامه صهیونیستی با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی‌ها مقبولیت نتانیاهو نزد صهیونیست‌ها کاهش یافته است، افزود: نتانیاهو پس از کاهش مقبولیت خود در نظرسنجی‌ها، امیدوار است از خشم اسرائیلی‌ها برای برطرف شدن نیاز‌های انتخابی خود استفاده کند.