خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خدمات رایگان اتوبوسرانی و مترو شیراز در روز جهانی قدس

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:30
سخنگوی شهرداری شیراز، گفت: 350 دستگاه اتوبوس در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس به شهروندان شیرازی خدمات رایگان ارائه می دهد.
روز،قدس،راهپيمايي،شيراز،جمعه،ميدان،امام،جهاني،بلوار،زند،حسين

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، روز قدس که در سال 58 به فرمان امام خمینی (ره) به آخرین جمعه ماه رمضان برای حمایت رسمی از مردم فلسطین اطلاق شد امروز تبدیل به یک روز جهانی شده و در اغلب کشور‌های دنیا فارغ از دین و مذهب این روز گرامی داشته می‌شود.
مردم جهان به تاسی از مردم مسلمان ایران در این روز فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین سر می‌دهند به امید اینکه یک روز این صدای این مظلومیت بساط مستکبران عالم را در هم بپیچد.
امسال مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز ساعت 9:30 صبح از میدان امام حسین (ع) بلوار کریم خان زند آغاز می‌شود که پس از گذر از مسیر‌های میدان شهدا (شهرداری) به سمت چهار راه پیروزی- خیابان شهید دستغیب- خیابان 9 دی و اقامه نماز جمعه ختم می‌شود.
در همین راستا نیز محدودیت‌های ترافیکی پلیس راهور استان فارس از ساعت 7 صبح روز راهپیمایی تا پایان مراسم در شهر اعمال می‌شود که در مسیر‌های پل باغ صفا به سمت میدان امام حسین (ع) و خیابان زند، چهارراه 15 خرداد به سمت میدان امام حسین (ع)، همه انشعابات بلوار کریم خان زند از محدوده دروازه سعدی تا سر پوستچی و تقاطع فردوسی در بلوار هجرت تا شاهزاده قاسم، محدودیت ترافیکی و منع رفت و آمد خودرو‌ها برقرار می‌شود.
رضا جاویدی سخنگوی شهرداری شیراز، اظهار داشت: خدمات‌رسانی مترو شیراز در روز جهانی قدس، جمعه 17 فروردین‌ماه 1403 رایگان است.
وی همچنین از آماده‌باش 350 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات آسان جهت حضور در راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه به شهروندان شیرازی خبر داد.
مسئولان، سازمان‌ها و ارگان‌های اجرایی فارس در روزهای گذشته با صدور پیام‌هایی، مردم استان را به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
انتهای پیام/424/