خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت سازمان جوانان حقوق بشر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:06
سازمان جوانان حقوق بشر با صدور بیانیه‌ای از آحاد مختلف مردم دعوت کرد تا با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.
حقوق،جنايات،غزه،مظلوم،بشر،رژيم،بشريت،قدس،بيانيه

سازمان جوانان حقوق بشر بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:
جهان این روز‌ها ناباورانه شاهد فجایع غیر انسانی و غیر اخلاقی بی سابقه‌ای است که قلب همه دردمندان و انسان‌های شریف و آزاده را در سراسر عالم به درد آورده و روح میلیون‌ها انسان را آزرده کرده است، رژیم اشغالگر اسرائیل در مقابل چشمان مدعیان دروغین حقوق بشر قتل‌عام، تجاوز و جنایات وحشتناکی را در غزه انجام می‌دهد، این جرثومه ناپاک در کنار جنایات علیه مردم مظلوم غزه، با نقض حقوق بین‌الملل کنسولگری کشورمان را مورد تهاجم قرار داد.
بر اساس این بیانیه، اعتقاد داریم که اسرائیل نه کشور، بلکه یک اقلیت وحشی و فاقد هویت ملی است و هیچ درکی از معادلات کشورداری و امور دیپلماتیک ندارد.
سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم کردن این تجاوزات و اعمال وحشیانه، از تمام آزادگان جهان و سازمان‌های بین المللی تقاضا دارد در مقابل جنایات این رژیم سفاک موضعی محکم اتخاذ و ضرورت دارد کشور‌های اسلامی در دفاع از موازین بین المللی و حقوق انسانی، در مقابل این جنایات واکنش جدی نشان داده و با قطع ارتباطات خود با رژیم صهیونیستی از آرمان فلسطین و مردم مظلوم غزه دفاع کنند.
در پایان این بیانیه آمده است: به امید اینکه آخرین نفس‌های دشمنان بشریت، صهیونیزم بین الملل و آمریکای جنایتکار و خون آشام؛ در همین روز قدس پیش روی، برای همیشه قطع و نه تنها ملت مظلوم ولی مقتدر و صبور فلسطین و غزه، بلکه تمام دنیای اسلام و بشریت از این غده‌ی سرطانی رهایی یابد.