خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رسانه اسرائیلی: تهدیدهای ایران را نباید دستکم گرفت

مشرق | بین‌الملل | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 12:06
روزنامه «یدیعوت آحارونوت» به نقل از یک مسئول بلندپایه اسرائیلی نوشت: تهدیدهای ایران درباره پاسخ به حمله به کنسولگری این کشور در دمشق را نباید دستکم گرفت.
ايران،رژيم،صهيونيستي،اسلامي،دمشق،حمله،جمهوري،كنسولگري

به گزارش مشرق، رژیم صهیونیستی با درک این موضوع که جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به جنایت انجام شده در دمشق جدی است به اقدامات پیشگیرانه روی آورده است.
رسانه های این رژیم روز پنجشنبه اعلام کردند که سیستم های اخلال و پارازیت بر جی‌پی‌اس (GPS سامانه موقعیت یابی جهانی) در سراسر سرزمین های اشغالی فلسطین فعال شده است.
براساس اعلام این رسانه ها، این اقدام که پیشتر در شمال فلسطین و بندر ایلات انجام شده بود، از امروز صبح در شهرک «گوش دان» نیز انجام شد.
این اقدام رژیم صهیونیستی در چارچوب تلاش ها برای کاهش خسارت های انتقام ایران و کاستن از خطرات حمله با موشک های پرسه زن، پهپاد و موشک های هدایت شونده انجام شده است.
رژیم صهیونیستی دوشنبه گذشته در یک حمله هوایی از سمت منطقه جولان اشغالی، ساختمان کنسولگری ایران در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق را هدف قرارداد.
در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.