خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی توسط کردستانی‌ها + فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 11:53
مردم استان کردستان تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
شهيد،كردستان،ايران،تسنيم،پاسدار،سرتيپ،مقاومت،سيد،رژيم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، در پی شکست‌های ترمیم‌ناپذیر رژیم گرگ صفت صهیونیستی برابر مقاومت فلسطین و ایستادگی مردم غزه و سرشکستگی مقابل اراده پولادین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی منطقه، (عصر روز دوشنبه 13 فروردین ماه 1403) هواپیماهای این رژیم جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و 5 تن از افسران همراه آنان «شهید حسین امان اللهی اصالتا اهل خسرو‌آباد بیجار کردستان، شهید سید مهدی جلالتی، شهید محسن صداقت، شهید علی آقا بابایی و شهید سید علی صالحی روزبهانی» به فیض شهادت نائل آمدند.
این اقدام جنایتکارانه در حالی قلب ملت ایران به ویژه مردم ولایتمدار استان کردستان را جریحه‌دار کرده که خواستار پاسخ‌ کوبنده به این حرکت ددمنشانه هستند.
در ادامه مردم مرکز استان کردستان در جلوی دوربین تسنیم این جنایات را محکوم کردند که با هم می‌بینیم.
.
انتهای پیام/481/