خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت خانه احزاب از مردم برای حضور باشکوه در روز قدس/ رژیم صهیونیستی پایش را از گلیمش درازتر کرده است

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 11:41
رئیس خانه احزاب گفت: خانه احزاب از مردم ایران در سراسر کشور دعوت می‌کند تا در فریضه مهم روز قدس حضور حداکثری داشته باشند.
ايران،صهيونيستي،رژيم،اسرائيل،قدس،احزاب،اهميت،خانه،حضور،روز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
قدرتعلی حشمتیان رئیس خانه احزاب در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره اهمیت حضور مردم در روز قدس اظهار کرد: روز قدس امسال با توجه به اتفاقات اخیر و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اهمیت بیشتری دارد و قطعا مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی حضور پررنگی در حمایت از فلسطینیان خواهند داشت.
او افزود: اسرائیل غاصب به هیچ قانون و مقرراتی پایبند نیست و کودک‌کشی خود را با وقاحت ادامه می‌دهد لذا راهپیمایی مردم جهان اسلام در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اهمیت بسزایی دارد .بنابراین خانه احزاب از مردم ایران در سراسر کشور دعوت می‌کند تا در این فریضه مهم حضور گسترده پیدا کنند.
رئیس خانه احزاب متذکر شد: اسرائیل با حمله موشکی و ترور سرداران سپاه بار دیگر توحش و بی اهمیتی خود به قوانین بین المللی را به جهانیان نشان داد و بنده با ارسال نامه ای به دفتر رهبر انقلاب اعلام کرده ام که حاضرم به سوریه بروم و در خدمت جمهوری اسلامی ایران باشم.
وی گفت : قطعا راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته باشکوه تر برگزار خواهد شد چرا که رژیم صهیونیستی پای خود را از گلیمش درازتر کرده و با توجه به ندای مقام معظم رهبری مردم بسیاری در محکومیت ظلم اسرائیل به خیابان ها خواهند آمد.
حشمتیان افزود: از مسئولان جمهوری اسلامی تقاضا دارم تا زیرکانه و هوشمندانه پاسخ دندان شکنی به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی علیه ایران بدهند چرا که اسرائیل قصد دارد پای ایران را به جنگ باز کند و ما باید مدبرانه و توام با سعه صدر عمل کنیم.
وی در پایان گفت: قطعا به زودی همانطور که امام خمینی و رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند اند رژیم صهیونیستی از روی کره زمین محو خواهد شد.