خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور با عظمت مردم در روز قدس پیام ویژه و مستحکمی را برای صهیونیست‌ها دارد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 11:24
رئیس ستاد مركزی انتفاضه و قدس گفت: حضور همه جانبه مردم ایران در روز قدس امسال برای تمامی جهانیان معنادار خواهد بود.
حضور،قدس،تري،گذشته،روز،ميداني،سردار

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
سردار رمضان شریف رئیس ستاد مركزی انتفاضه و قدس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان در ارتباط با اهمیت و تفاوت روز جهانی قدس امسال با سال‌های گذشته اظهار کرد: باید به این نکته اشاره کنیم که حالا که بسیاری از مردمان در تمامی قاره ها و کشور‌های جهان در راه حمایت از مردم فلسطین به میدان آمدند و حضور میدانی پیدا کرده اند بسیار معنا دار خواهد بود که مردم ما که در ۴۵ سال گذشته راه خود را به درستی تشخیص دادند و حضور مردمی و عظیمی داشتند به عنوان الگو و نمونه حضور متراکم تری را در روز جهانی قدس هم به اعتبار اعتقادات ایمانی و قلبی و تکلیف شرعی و همچنین به اعتبار امنیت ملی کشورمان ثبت کنند.
سردار رمضان شريف افزود: هر چه این حضور متراکم‌تر باشد پیام مستحکم تری را برای صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها خواهد داشت و به امید خدا ما اطمینان داریم که مردم عزیز و بصیر ما بیشتر از سال‌های گذشته در روز قدس امسال حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: خصوصا که جریان جنایات‌های صهیونیست‌ها در کشتار کودکان و زنان در غزه و فلسطین اشغالی علنی‌تر شده است و مردم ما برای محکومیت این جنایات حضور میدانی عظیم تری را رقم خواهند زد.