خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشف بیش از ۷۰۰ دستگاه کارت‌خوان قاچاق در غرب تهران

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 11:19
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۰۰ دستگاه کارت خوان قاچاق به ارزش بیش از ۱ میلیارد تومان خبر داد.
خوان،قاچاق،كارت،پوز،پليس،كشف،محل

سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت به کشف ۱ میلیارد تومانی دستگاه کارت خوان قاچاق اشاره کرد و اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل فروش کارت خوان (پوز) قاچاق در محدوده غرب تهران شدند.
وی گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کارت خوان (پوز) قاچاق در دفتری در میدان دهکده المپیک درحال فروش است که ماموران پلیس در بازرسی مشاهده کردند که محل یک ساختمان مسکونی بوده و مقادیری کارت خوان (پوز) قاچاق در محل دپو و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.
این مقام انتظامی افزود: کالا‌ها شامل تعداد ۷۲۳ دستگاه کارت خوان (پوز) به مارک‌های pax و newland محصول کشور چین بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.
این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱ میلیارد تومان اعلام کرده اند از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.
منبع: فارس