خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای تمهیدات ترافیکی روز قدس در شرق استان تهران

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 10:53
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران از اجرای برخی محدودیت های ترافیکی همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان های شرق استان تهران خبر داد و گفت: تردد و توقف هرگونه خودرو و موتورسیکلت در مسیرهای راهپیمایی ممنوع است.
راهپيمايي،استان،روز،تهران،تردد،رانندگي،راهنمايي،شرق

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، سرهنگ علی سلیمانی با اشاره به آمادگی برگزاری راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: روز جمعه 17 فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان‌های شرق استان تهران راهپیمایی بزرگ و باشکوه روز جهانی قدس برگزار می‌شود و مأموران راهنمایی و رانندگی بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در برخی خیابان‌ها و مناطق این استان خواهند پرداخت.
وی افزود: در سطح معابر شهرستان ورامین محدودیت‌ها از صبح روز جمعه 17 فروردین ماه از ساعت 7 از میدان امام حسین(ع) به سمت میدان امام خمینی(ره) و به سمت مسجد صاحب‌الزمان اعمال و تا پایان برگزاری مراسم راهپیمایی و نماز جمعه ادامه خواهد داشت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران در ادامه گفت: در مسیرهای راهپیمایی تردد و توقف هرگونه خودرو و موتورسیکلت ممنوع است و مأموران راهنمایی و رانندگی اجازه تردد به هیچ خودرویی را نخواهند داد.
سلیمانی بیان کرد: برای اینکه حضور مردم در راهپیمایی تسهیل شود، ناوگان حمل و نقل عمومی استان به ویژه اتوبوسرانی اقدام به جابه جایی مسافران از میادین اصلی به سمت مسیرهای راهپیمایی خواهند کرد.
رئیس پلیس راهور ویژه شرق استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود همشهریان محترم با خودروی شخصی به محل برگزاری راهپیمایی نیایند و برای ایاب و ذهاب از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند و پلیس راهور را در برقراری ایمنی تردد در مسیر راهپیمایی یاری کنند.
انتهای پیام/