خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خدمات رایگان متروی اصفهان در روز جهانی قدس

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 10:53
مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان، گفت: این شرکت برای سرویس دهی مطلوب به شهروندان و راهپیمایان روز قدس با انجام برنامه ریزی های لازم به صورت فوق العاده از ساعت 8:00 تا 15:00 در تمام ایستگاه ها به صورت رایگان ارائه خدمت خواهد کرد.
روز،ساعت،مترو،شركت،راهپيمايان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هادی کریمی در این خصوص، اظهار داشت: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی و اعلام همبستگی با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین است، هم‌زمان با این روز و با هدف ارائه خدمات مطلوب و بهینه به شهروندان و راهپیمایان و برای سهولت در تردد آن‌ها، ساعت سرویس‌دهی شرکت مترو اصفهان افزایش خواهد یافت.
وی افزود: به‌همین منظور و با توجه به اهمیت سرویس‌دهی شایسته در این روز، ساعت شروع کار مترو یک ساعت زودتر خواهد بود و شرکت مترو در روز جمعه، هفدهم فروردین مصادف با روز قدس از ساعت 8:00 آماده ارائه خدمت خواهد بود.
مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان، تصریح کرد: این شرکت برای سرویس‌دهی مطلوب به شهروندان و راهپیمایان، با انجام برنامه‌ریزی‌های لازم به‌ صورت فوق‌العاده از ساعت 8:00 تا 15:00 در تمام ایستگاه‌ها و از 15:00 تا 22:00 طبق روال همیشگی در 16 ایستگاه ارائه خدمات خواهد کرد.
کریمی تاکید کرد: به مناسبت روز جهانی قدس هزینه استفاده از مترو روز جمعه، هفدهم فروردین‌ماه از ساعت 8:00 تا 15:00 برای شهروندان و راهپیمایان رایگان خواهد بود.
انتهای پیام/163/