خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کار گروهی برگ برنده پرسپولیس برابر گل‌گهر است

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 09:41
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار گروهی را در تیم اوسمار، برگ برنده بازی با تیم گل‌گهر سیرجان می‌دانم.
پرسپوليس،تيم،بازيكنان،گل،بازي،سرخپوشان،گهر،تعطيلات،مالكيت،مط ...

طاهرزاده:
بهنام طاهرزاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان در آستانه بازی با تیم گل گهر سیرجان اظهار کرد: خدا را شکر تیم پرسپولیس نیم فصل دوم را با اقتدار شروع کرد و تغییراتی که اوسمار داد نتیجه‌اش را هم دیدیم و چند بازی را با برد پشت سر گذاشتند و یک تیم هجومی توام با امر گلزنی را شاهد هستیم و اضافه شدن عیسی آل کثیر به پرسپولیس هم خیلی تاثیرگذار است.
به نظرم سرخپوشان به راحتی می‌توانند تیم گل گهر را شکست بدهند.
اسم پرسپولیس از لحاظ روحی بر گل گهری‌ها تاثیر می‌گذارد
طاهر زاده درباره عملکرد تیم گل گهر سیرجان بیان کرد: هر چند که تیم گل گهر نتایج خوبی گرفته است، اما تیم پرسپولیس با گل گهر قابل مقایسه نیست.
اسم پرسپولیس تاثیر خود را از لحاظ روحی و روانی بر بازیکنان حریف می‌گذارد.
سرخپوشان از لحاظ فنی و شرایط جدولی به صورتی هستند که هر تیمی که جلوی این تیم بازی می‌کند فقط به دنبال این است که نتیجه مساوی بگیرد.
مطمئن باشید پرسپولیس می‌تواند تیم گل گهر را در سیرجان شکست بدهد.
سرخپوشان در بازی گروهی فوق العاده هستند
پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه برگ برنده بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان چیست، گفت: کار گروهی را در تیم اوسمار، برگ برنده می‌دانم.
این نیست که بگوییم یک نفر در پرسپولیس تاثیرگذار است و سرخپوشان بازی گروهی فوق العاده‌ای انجام می‌دهند و یک تیم به تمام معنا هستند و کار گروهی شان همیشه نتیجه داده است.
بازیکنان تلاش و دوندگی برای انجام کار‌های ترکیبی می‌کنند و فوروارد‌های ما در امر گلزنی فوق العاده عمل می‌کنند.
فوتبال پرسپولیس را با منچستر سیتی و لیورپول باید مقایسه کنیم
او ادامه داد: تیم پرسپولیس از لحاظ کار‌های گروهی و ترکیبی و تاکنیکی خودش را از تیم‌های دیگر جدا کرده است.
فوتبالی که تیم پرسپولیس ارائه می‌دهد می‌توانیم با منچستر سیتی و لیورپول مقایسه کنیم که اوسمار به خوبی الگو برداری کرده است.
سرمربی پرسپولیس کار‌های ترکیبی و تیمی که تیم‌های خارجی انجام می‌دهند را با بازیکنان باهوش و تکنیکی که در اختیار دارد به نمایش می‌گذارد.
به نظرم امسال پرسپولیس خوبی را داریم می‌بینیم.
تعطیلات بر روی روند پرسپولیس تاثیرگذار نیست
طاهر زاده درباره اینکه تعطیلات لیگ برتر فوتبال روی عملکرد بازیکنان پرسپولیس تاثیر می‌گذارد، گفت: شک نکنید که تعطیلات بر روی همه تیم‌ها تاثیر‌گذار است.
تیمی می‌تواند موفق شود که تمرکزش را از دست نداده باشد و بازیکنان مرتب در تمرینات شرکت کرده باشند و بدن بازیکنان حفظ شده باشد.
البته پرسپولیس در تعطیلات چند بازی دوستانه خوب برگزار کرده بود و بازیکنان را در شرایط مسابقه نگه داشتند.
به نظرم پرسپولیس با شرایطی که دارد و بازیکنان با هم هماهنگ هستند، فکر نمی‌کنم تعطیلات در روند خوب پرسپولیس تاثیر بگذارد.
هر چند که موثر هم باشد در تیم‌های دیگر تاثیر تعطیلات بیشتر بوده است.
واگذاری مالکیت سرخابی ها به همین راحتی نیست
پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره اینکه واگذاری سرخپوشان به بانک ملت را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: ما زیاد از این داستان‌ها شنیدیم و تا قطعی نشود، نمی‌توانیم بگوییم که درست است یا نه!
مطمئن باشید که به این راحتی نیست که ما بگوییم دارند باشگاه پرسپولیس را واگذار می‌کنند.
مطئن باشید داستان دیگری به وجود می‌آید و به همین راحتی نیست، که در فرصت کم این انتقال صورت بگیرد.
باشگاه پرسپولیس مشکلات زیادی برای واگذاری دارد.
انتقال مالکیت سرخپوشان در آینده به ضرر هوادارانش خواهد بود
او افزود: اگر کسی بخواهد مالکیت پرسپولیس را تحویل بگیرد باید بدهی‌های این باشگاه صاف شود و بازیکنان و مربیان در اداره مالیات مشکلی نداشته باشند وباید خیلی بررسی شود.
اگر انتقال صورت بگیرد در آینده به مشکل خواهند خورد و داستان‌های جدید دوباره شروع می‌شود و ضررش هم فقط پرسپولیس و هوادارانش می‌بینند.
زمانی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال می‌توانند نفس راحتی بکشند که آنها مالک شخصی داشته باشند و این اتفاق هیچ وقت رخ نمی‌دهد با این سیستم ورزشی و مدیریتی که داریم.
انتقال مالکیت سرخابی ها شو و نمایش است
طاهرزاده تصریح کرد: پرسپولیس باید زیر نظر یک شخص برود و خصوصی شود و فردی که از لحاظ مالی شرایط ایده آلی دارد و می‌تواند این تیم را حمایت کند، این تیم را بگیرد و استارت بزند.
یک استادیوم بسازد و امتیاز باشگاه برای خودش باشد و بتواند حق پخش و تبلیغات محیطی را بگیرد و درآمدزایی کند تا بتواند تیم بزرگ پرسپولیس را اداره کند.
باشگاه‌هایی مثل منچستر سیتی، لیورپول و بایرن مونیخ از سوی یک شخص اداره می‌شود و تمام درآمد‌هایی که به دست می‌آورد برای خودش است.
تا ما حق پخش تلویزیونی ندیدم و تیم‌ها را خصوص نکنیم، درست نمی‌شود.
مطمئن باشید مسئولان فوتبال برای اینکه سرخابی‌ها به خاطر عدم دریافت مجوز حرفه‌ای از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا محروم نشوند و این مسائل را به وجود آوردند، وگرنه مالکیت سرخابی‌ها دست خودشان هست و همه چیز شو و نمایش است.
انتقال مالکیت سرخابی ها برای فرار از داستان مجوز حرفه ای آسیا است
پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: اگر می‌خواهیم که سرخابی‌ها شکل بگیرند و هواداران دغدغه‌ای نداشته باشند باید این ۲ باشگاه به افرادی داده شود که به صورت شخصی سرمایه گذاری می‌کنند و از این آدم‌ها هم زیاد داریم.
سیاست وزارت ورزش این است که این کار را نکند.
قبلا آمده بودند تا مالکیتشان را واگذار کنند، اما دیدند که خیلی مشتری دارند به خاطر همین پشیمان شدند و اکنون قرار است به بانک‌ها واگذار کنند که ورشکسته هستند.
بانک‌ها خودشان نمی‌توانند مشکلات خود را برطرف کنند و یک مسئله دیگر به مشکلاتشان اضافه می‌شود.
این مسائل برای فرار از داستان مجوز حرفه‌ای آسیا هست که بگویند باشگاه‌های ما حرفه‌ای هستند، اما در عمل تنها مشکلی برداشته نمی‌شود بلکه صد مشکل دیگر هم به آن بانک‌ها اضافه می‌شود.
بعضی از تیم ها با دفاع اتوبوسی به دنبال قهرمانی هستند
او درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ شود، گفت: با این شرایطی که پرسپولیس می‌بینم و فوتبال بازی می‌کند و از همه تیم ها، تیم‌تر است.
تیمی می‌تواند قهرمان لیگ شود که کار گروهی و ترکیبی اش بهتر باشد و پرسپولیس در این زمینه‌ها موفق است.
مطمئن باشید که در این ۸ هفته تیمی که از لحاظ کار گروهی بتواند بهتر عمل کند موفق خواهد بود.
هر چند که سایر تیم‌ها اتوبوسی دارند دفاع می‌کنند و دنبال حداقل امتیاز هستند تا به قهرمانی برسند مطمئن باشید در جایی به بن بست می‌خورند.