خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزئیات تشییع و تدفین شهید عباس صالحی در لرستان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 16 فروردین 1403 - 00:53
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان جزئیات تشییع شهید عباس صالحی روزبهانی را اعلام کرد.
شهيد،صالحي،بروجرد،روزبهاني،دفن،ساعت

سردار محمد علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با اعلام جزئیات تشییع شهید عباس صالحی روزبهانی در لرستان، گفت: مراسم شبی با این شهید شامگاه جمعه، 17 فروردین، ساعت 22 در حسینیهٔ ثارالله سپاه ناحیهٔ بروجرد برگزار می‌شود.
او اضافه کرد: پیکر شهید صالحی بنا بود که به‌دلیل وصیت این شهید در تهران دفن شود، اما این موضوع مشقّت برای پدر و مادر شهید و بستگان را به‌دنبال داشت.
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه شهید روزبهانی مقلد آیت‌الله مکارم شیرازی بود و از دفتر وی برای مکان دفن این شهید استعلام شد، تأکید کرد: نظر آیت‌الله مکارم شیرازی دفن شهید صالحی در بروجرد به‌دلیل رفع مشقّت پدر و مادر است.
علی‌پور بیان کرد: پیکر شهید صالحی روز شنبه ساعت 10 صبح در میدان قیام به‌سمت گلزار شهدای بروجرد با حضور باشکوه مردم تشییع و به خاک سپرده می‌شود.
او با اعلام اینکه مراسم بزرگداشت شهید صالحی روزبهانی روز شنبۀ هفتۀ آینده ساعت 17 در مسجد حضرت ولی‌عصر (نخی) بروجرد برگزار می‌شود، تأکید کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس یکی از راه‌های انتقال پیام این شهید است.
انتهای پیام/ 644