خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تراکتور و سپاهان به تساوی بدون گل رضایت دادند

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 22:53
دیدار تیم های تراکتور و سپاهان با تساوی بدون گل به پایان رسید.
بازي،تراكتور،تيم،تساوي،سپاهان،دروازه،گل

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز،‌ تیم‌های تراکتور و سپاهان در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 19:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
تراکتور که برای نزدیک شدن به صدر جدول به 3 امتیاز این دیدار حساس و خانگی نیاز مبرم داشت، از لحظات ابتدایی بازی و با تکیه بر حمایت بیش از 100 هزار تماشاگر خود فشار قابل توجهی روی دروازه سپاهان آورد تا با باز کردن دروازه این تیم در دقایق ابتدایی، نبض بازی را در دست بگیرد.
در ادامه دیدار، بازی متعادل‌تر دنبال شده و دو تیم موقعیت‌هایی برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما بدشانسی و بی‌دقتی مهاجمان تراکتور و سپاهان باعث شد این موقعیت‌ها بدون ایجاد خطر جدی، راهی اوت شود.
همچنین پاس‌های اشتباه بازیکنان تراکتور اجازه خلق فرصت‌های گلزنی بیشتر را به مهاجمان این تیم نداد تا بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.
علی‌رغم تلاش بازیکنان دو تیم، در نیمه نخست این بازی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم باز هم تراکتور شروع بهتری داشت اما رفته رفته بازی به تعادل کشیده شد.
با این حال تراکتوری‌ها که نمی‌خواستند 3 امتیاز این دیدار خانگی را از دست بدهند، در دقایق پایانی نیمه دوم حملات بیشتری روی دروازه تیم مهمان خلق کردند اما فرصت‌های گلزنی تراکتور ثمری نداشت.
دیدار تراکتور و سپاهان در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.
انتهای پیام/